Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oplaca sie wkladac sekwencje do 1.8t aeb?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam a4 b5 ANB po sofice na 180km

zmieniony wydech - dekat, przelotowy srodkowy i końcowy SPAX

+ bandaż na kolektorze wydechowym i goracej częsci turbiny

Oczywiście wszystko z gazem

ja zrobiłem już 60tys km od założenia gazu i ok 10tys po czipowaniu.

Żadnych problemów z autem, realnie nie czujesz na czym jedziesz

Gaz zakładałem woj. świętokrzyskim ( Ostrowiec Św.) mogę dać PW namiar na gazownika bo to już 2gie auto które mi robił, a sam ma b6 z 1.8T z przebiegiem na gazie ponad 250tys.

Robi dobrą robotę tuner nie narzekał jak robił mapę

Co do opłacalnosci biorąc pod uwage że palisz 10L benzyny lyb 11l gazu czyli ok 50% kosztów jazdy . oszczędność ok 20zł /100km

prosty rachunek przejeżdżasz 12tys km i masz instalacje za darmo

Jak palisz 10L benzyny to powinienes palic 12-13L gazu - takie małe sprostowanie :)

Wg. teoretycznych założeń od 10 do 20% i realnie tak jest

Masz rację to takie szybkie obliczenia były ale nie ma to dużego wpływu na fakt że jazda na LPG nie ma negatywnego wpływu na te silniki, jazda jest opłacalna a instalacja przeciętnej osobie zwróci sie po 1 roku

Edytowane przez jac_corp

  • 2 lata później...
Opublikowano

Jak bedziesz dbał o instalację to polatasz długo. Moja śmiga 9 rok na lpg 40 000 naliczone. serwis gazu  musi regularny być aby dobrze to wszytsko grało. jedynie z turbina się ze mną pokłuciła ale juz się dogadaliśmy. Tylko w zimę się nie zdziw że gazu więcej ubywa. Zazwyczaj jest mało kaloryczny i temperatura o wiele niższa. Za to Ekologia jaka.

Opublikowano
W dniu 9.03.2019 o 19:24, janek_80 napisał:

Jak bedziesz dbał o instalację to polatasz długo. Moja śmiga 9 rok na lpg 40 000 naliczone. serwis gazu  musi regularny być aby dobrze to wszytsko grało. jedynie z turbina się ze mną pokłuciła ale juz się dogadaliśmy. Tylko w zimę się nie zdziw że gazu więcej ubywa. Zazwyczaj jest mało kaloryczny i temperatura o wiele niższa. Za to Ekologia jaka.

Gaz jest bardziej kaloryczny.

Opublikowano

mniej kaloryczny zimą niż latem

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mialem w swojej 1,8 t ze staga nalatalem 70 tys fakt ze wymienilem po tym czasie wtryski i reduktor ale oszczędność bajka 2900 instalka i srednio palil mi 11 gazu 65% trasa reszta miasto dojszdy do pracy 6 km plus na rozruchy miesiecznie 50 zl na bene w lato z 30 zima ponad 50 takze srednia wyjdzie :d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.