Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego powiedź mi czy między seria , a wirusem duża jest różnica w osiągach ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

odczuwalna na pewno auto o wiele lepiej przyśpiesza lepiej się zbiera z dołu i jak zacznie pompować turbo to czuć ze ciagnie jak trzeba, jest o wiele żwawsze


Żarówki do świateł długich zamontowane powiem szczerze liczyłem na bielsze światło ale świecą mocniej niż zwykłe H7

1cb33463bde3a.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jakie jest światło po deszczu? Zadowolony jesteś kolego?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja mam bixenon wiec te żarówki pełnia funkcje długich

W deszcz nie jezdziłem na nich jeszcze

Felgi na przyszły sezon już są teraz tylko opony może coś doradzicie ?

6411941930_5.jpg

 

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Bardzo ładna.. Mozesz podać mi nazwę modułu tych postojówek od tomnika? Bo rownież bym takie przyjął ;)

napisz do Tomnika z forum ale chyba sie nazywały POS-2/H6W i kosztuja 18zł/szt

Audi ładne, ciekawi mnie jednak moc, nie jestem w stanie uwierzyć w to że samym programem ktoś uzyskał taki wynik.

Bez wymiany wtrysków i DP jest to nie realne.

Taki wynik samym programem udło sie firmie "kreator mocy" w warszawie jest to mocniejszy program niż zwykły przynajmniej właściciel firmy tak mówił

Seri pokazało 160km a po programie 206km, poszukam może znajde wykres z hamowni to wstawie

Ja jestem zadowolony z programu różnica jest ogromna przed i po

super autko ;) co do biksow jak chcesz mam zestaw na przerobienie z soczewkawi z b8 :D jak cos to pisz PW pozdrawiam

Dzięki ale mam zamiar montować projektor bixa z a6 c7 hella3 u Gwertego

Witaj te felgi 17 to oryginały.? bo szukam takich już od dawna i nie mogę znaleźć hehe

Świetne auto Pozdrawiam

Niestety nie orginał bo też nie mogłem znaleźć i kupiłem jakieś inne ale rok juz przejeździłem i wszystko ok jestem zadowolony

Tu link do tych alusów:

http://allegro.pl/5721-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-wzor-rs4-i5225011121.html

Końcówki wydechu już przyszły i czekaj na montaż :D

Sportowe końcówki tłumika ULTER 90mm N1-90RS

7f7b1d787abc4.jpg

Jak zamontuje wstawie foto.

Powiedz proszę czy jest jakaś różnica w dźwięku po zamontowaniu tych końcówek, czy tylko wizualna. Całość bardzo ładnie spasowana

Opublikowano
  • Autor

Delikatnie rezonans jest bardziej słyszalny ale jakiejś większej różnicy w dźwięku nie ma może jakby jeszcze usunąć środkowy wydech to by się coś zmieniło a ja mam tylko kata usuniętego.

 

Mała rzecz a cieszy Oko :D

 

20161111_155647.jpg

20161113_131844.jpg

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

podaj cyfry tych obreczy.... 18?

włącznik z paska :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak 18

8J18'' 5X112 ET43

Trzeba będzie chyba jakieś dystanse zakupić tylko jakie ?

Może doradzisz jaką oponkę założyć ?

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

do 1be 18tka jak dla mnie za duza,mam zdjeci jak to u mnie na 1bv wygladało :thumbdown: moge ci podesłac na pw

szukaj springów :wink:

Opublikowano
  • Autor

Podeślij zobaczę a zawieszenie najwyżej się zmieni zobaczę jak siądzie. A jaką oponę nakładać ?

Opublikowano

Ja w tym sezonie na lato na takie,,łopaty"zarzucilem Fuldy SportControl 225/40/18. Porownywalem kilka roznych modeli opon,ale te podeszly mi najbardziej: dobry stosunek jakosci do ceny,dosyc dobre parametry,malo halasliwe (68dB) i posiadaja dosyc duzy rant ochronny,zeby felgi w nieprzewidzianym spotkaniu z kraweznikiem nie dostaly mocno po du...

Zdjecia i parametry podpatrz w moim watku lub na Oponeo.pl (tam zamawialem).

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podeślij zobaczę a zawieszenie najwyżej się zmieni zobaczę jak siądzie. A jaką oponę nakładać ?

Oponę daj taka zeby ci licznik nie przekłamywał a marka zależy od portfela[emoji12]
Opublikowano
  • Autor

Czyli jaką jaki profil ? Najlepiej do tej felgi?

Miałeś foto podesłać :D

Opublikowano

Na tył dystans 15mm a na przód 11mm

Opublikowano
  • Autor

Takie tam po umyciu i zabezpieczeniu lakieru na zimę

 

 

 

20161115_073904.jpg

20161114_145212.jpg

20161114_145130.jpg

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Strasznie mi sie te doły nie podobają ,powinno to z fabryki w standardzie wychodzić w kolor

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na wiosnę idą w kolor wpadają listwy s4 lotka na klapę i alusy 18

Kolejne graty są (icek BEX) niedługo montaż

 

 

Icek na pokładzie

 

20161217_124859.jpg

I krateczka docięta :D

20161211_140707.jpg

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Plastiki koniecznie w kolor. Furka bardzo ładna:)

Włącznik świateł pasuje p&p?

Opublikowano
  • Autor

Na wiosnę idą w kolor i wpadnie kilka dodatków

Co do włącznika to trzeba przełożyć samo pokrętło trochę cięcia i gotowe myślę że warto się pobawić

Opublikowano

A4 z sąsiedniej miejscowości - pozdrawiam z Międzyrzeca :hi: Będzie trzeba kiedyś się spotkać na jakiegoś spota :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.