Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!

Chciałem się z wami podzielić moją b5 i krótką historią o niej :)

Auto zakupiłem w kwietniu 2015 przez przypadek. Nie była jeszcze oficjalnie na sprzedaż, a ja szukałem zupełnie innej marki :P

Ładna, zdrowa baza a4 b5, pod maską AEB zagazowane od 3 lat na sekwencji STAG 300, ciemne szyby, zwykły przedlift...

Tak właśnie wyglądała w dniu kupna.

DJLWe8f.jpg

WzQdCSB.jpg

6ysmqZQ.jpg

Coś więcej o niej:

Rok produkcji: 1996 (na wszystkich szybach '95, pierwsza rejestracja kwiecień '96)

Silnik: 1.8T AEB napędzany przez stare dobre quattro bez żadnej elektroniki

Z wyposażenia to raczej nie ma szału: 4 szyby w prądzie, klimatronik, centralny, el. lusterka (kiedyś były składane, niestety ta opcja nie działa), w środku zwykłe, zajechane szmaty i podłokietnik, kiera s4 i zegar boosta w jednej z kratek nawiewu

lHOAOkn.jpg

Tłumik końcowy RM MOTORS, brak kata(została tylko obudowa), heble przód prawdobodobnie od a6c5 V6 (312mm), gwint z przodu no name, ciemne szyby (wszystkie oprócz przedniej) i jest to prawdopodobnie forumowy wóz, sądząc po naklejce :decayed:

7zunRd9.jpg

I tak jeżdżąc tym dłuższy czas postanowiłem się za nią zabrać. Z początku ogarnięcie tego co najważniejsze typu cieknący zacisk z tyłu itp postanowiłem ruszyć gwinty z przodu, co okazało się nie łatwą sprawą... Na szczęście udało się i wleciał felunek od w220 AMG 18" 8.5j

v5Nol4Y.jpg

0e7qkyp.jpg

diCKkbT.jpg

WkAbgai.jpg

Idąc dalej zachciało mi się trochę głośniejszej pracy silnika, więc wszystko co było możliwe zostało wycięte i tak teraz jest obudowa kata, i przelotowy końcowy(niestety na oryginalnej średnicy rury) ale daje to dość fajny dźwięk :D

Z takich nowszych modów to wleciały lampy na przód polift i gril od s4

PDBcxF0.jpg

Wrzuciłem jakieś radyjko clariona, wzmacniacz blaupunkta i głośnik GMS w zamkniętej skrzyni, żeby coś grało

ouso9pH.jpg

W chwili obecnej malują się dla mnie identyczne felgi jakie były w zeszłym sezonie, z tym że w męskich szerokościach 4x9.5j :banan:

K0TMmub.jpg

Na zdjęciu już w podkładzie :)

Co do planów na najbliższy sezon to jest ich mnóstwo, ciekawe ile się uda :huh:

-Na pewno musi wlecieć gwint na tył, ale pewnie wyjdzie tak, że będzie to TaTesco x4 bo nie mogę znaleźć samego tyłu

-w najbliższych tygodniach wpadną oponki 4x215/35/18

-koniecznie dystans, bo koło sie nie mieści i trze o co popadnie, planowane na przód 15mm, na tył 20-25mm

-musowo kubły ori audi jasna bądź czarna skóra

-koniecznie ciemny sufit i słupki(i tak już wisi więc trzeba to wyjąć)

-xenon i ściemnienie lamp z przodu

-planuje poliftowy zderzak na przód ze spryskami, gdyż obecny dzięki poprzedniemu właścicielowi ledwo się trzyma(bliskie spotkanie z rowem)

-na koniec zostaje grzebanie silnika, FMIC, wtryski, turbo, tip, porządny wydech itp itd

Mam nadzieje, że wszystko napisałem ok, w końcu to mój pierwszy temat na forum :lol:

Czekam na opinie, rady i inne cenne komentarze :)

Pozdro, Więcek :)

Edytowane przez Więcek

Opublikowano

mogles wkleic foty zeby odrazu sie wyswietlały a pozatym az zanadto opisany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chciałem ale cos nie trybilo :P pierwszy raz na forum pisałem :D

Opublikowano

Szerokości i bezawaryjności :hi:

Opublikowano

Dobra fela to podstawa :D powodzonka w modach :)

Opublikowano

gdzieś na forum kręci się temat z naprawą składanych lusterek, fajny modzik z tym jest i sam bym chciał taki ale nie mam możliwości a Ty masz więc działaj :D autko fajne tylko jak dla mnie to te białe felgi nie pasują :D ale to tylko moje zdanie :P Działaj i powodzonka :lol:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego w tym sezonie będzie szersze koło i inny kolor ;)

mogles wkleic foty zeby odrazu sie wyswietlały a pozatym az zanadto opisany :decayed:

Już ogarnięte :D


gdzieś na forum kręci się temat z naprawą składanych lusterek, fajny modzik z tym jest i sam bym chciał taki ale nie mam możliwości a Ty masz więc działaj :D autko fajne tylko jak dla mnie to te białe felgi nie pasują :D ale to tylko moje zdanie :P Działaj i powodzonka :lol:

A masz może do tego jakiś link? Bo szukałem i nie mogłem znaleźć :(

Edytowane przez Więcek

Opublikowano

witam kolego a te koło to widziałem już u buksa podczas lakierowania

Opublikowano
  • Autor

witam kolego a te koło to widziałem już u buksa podczas lakierowania

Dokładnie tak, Buks malował i polecam go każdemu, robota za***ista ! :)

Opublikowano

Foty nie działają :( Polecam imgur.com jeśli chodzi o foty

Opublikowano

też polecam każdemu buksa w okolicy i chętnie do niego prowadzają auta ludzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.