Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przycisków opuszczania szyb


exander

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wymienić przyciski od sterowania szybami, ponieważ moje są już lekko sfatygowane. Próbował ktoś może podmienić oryginalne przyciski takimi jak te z aukcji?

http://allegro.pl/przycisk-przelacznik-szyb-audi-a3-a4-b6-b7-a6-q7-i6022895997.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress - tam wszystko znajdziesz. Niekoniecznie będzie pasowac lub działac - ale jest tanie - podstawowa zaleta. Ostatnio znalazłem u skośnych panel klimatyzacji do golfa 2 - chyba za 5 baksów - na ebaju od 50 € wołają. Zaś nasi obrotni rodacy przewalają chińszczyznę na nasz rynek i chwała za to. A nikt nie będzie się pitolił w reklamację gratów tańszych od kosztów wysyłki - proste - na groszakach można majątek zbic. Z ciekawości - ile taki przełącznik (kompletny, nie sam plastik) kosztuje ? Stawiam w okolicy 100 zł (rano sprawdzę) - co raz na 12-13 lat nie jest majątkiem, zwłaszcza jeżeli chodzi tylko o walory estetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress - tam wszystko znajdziesz. Niekoniecznie będzie pasowac lub działac - ale jest tanie - podstawowa zaleta. Ostatnio znalazłem u skośnych panel klimatyzacji do golfa 2 - chyba za 5 baksów - na ebaju od 50 € wołają. Zaś nasi obrotni rodacy przewalają chińszczyznę na nasz rynek i chwała za to. A nikt nie będzie się pitolił w reklamację gratów tańszych od kosztów wysyłki - proste - na groszakach można majątek zbic. Z ciekawości - ile taki przełącznik (kompletny, nie sam plastik) kosztuje ? Stawiam w okolicy 100 zł (rano sprawdzę) - co raz na 12-13 lat nie jest majątkiem, zwłaszcza jeżeli chodzi tylko o walory estetyczne.

Zdaję sobie sprawę, że to chińszczyzna za grosze, ale skoro niskim kosztem można by poprawić wygląd wnętrza auta to czemu nie? Kompletny przełącznik w zamienniku ok. 25 zł, oryginał w ASO ok. 70 zł, więc różnica jest.

Edytowane przez exander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałem na 100 zika za oryginał - a tu proszę - raptem 70. Przepraszam ale jak pół roku temu rzuciłem fajki (20 lat jarałem) to takie rzeczy przeliczam bardzo prosto - 70 zł to raptem 5 paczek fajek czyli jakieś 3-4 dni odkładania. Jak to powiada mój Przyjaciel spod Krakowa - "Tanio to psy jedzą. Ale nie moje..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...