Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrne Audi A4 B6 2l benzyna


Damiande111

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Jestem nowy na forum, audi mam ponad rok czasu, ale od kiedy tutaj zacząłem zaglądać, to spodobały mi się wasze mody, i pomyślałem że sam zacznę coś robić w swojej audi.

Zdjęcia autka:

e33d5f55c4391ae0.jpg

504b2c3c559633d2.jpg

ccf55c035e68e35e.jpg

47467d288363add8.jpg

db0e32319f4b522c.jpg

949fad2fbdac2141.jpg

Edytowane przez Damiande111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też taką srebrna zakupiłem pół roku temu. Tylko 1.9 tdi AVF. Ogólnie szukałem benzyny 1.8t ale cięzko było coś upolować. Szukałem ogólnie tez by miało fajne wyposażenie.Szukałem z 3 msc dzień w dzień. INo i jak się pojawiła ta srebrna w dieslu to myśle ze tez w sumie fajne silniki. Miała tylko wady z blacharka tzn 2 wgniecenia i rdza na rancie błotnika. Po auto miałem 440km i to mnie trzymało. Na drugi dzień dzwoni tata ze musze po niego podjechac dokładnie 20 km od tego miejsca co stało autko :). Pasuje.Pojechalismy i ogladamy. Tak jak wspomniałem te wgniecenia sa i myslę ze sie zrobi i nadkole. . silnik fajnie pracuje . Wnetrze bardzo zadbane. Bardzo sie zastanawialem bo nie chciałem srebrnego. No ale mówie dołoze i bedzie ok. po zakupie modzenie. Nowy ori kompletny rozrząd , olej Motul , wszystkie filtry na nowe.Poźniej sie okazało że czas na nowy akumlator. Nastepnie zakupiłem nowe swiece żarowe.Tata mi cały czas mówi bym sprzedał i kupił cos nowszego np b7 . Ale sobie mysle że kupie nowszy i tez bedę musiał znów dokładać. Dlatego zostawiam i robie na wiosne porzadki z blachami i bedzie gites. W twoim przypadku troche wtopiłeś z tym silnikiem 2.0 i ze skrzynia automat. ale sie nie załamuj. oddaj przyciski do forumowego radka i ci je odświezy. fajna alu i oby ten silnik ci nie sparzał kłopotów to ogólnie fajne autko. Radze ci najpierw ogarnac silnik bardzo dobrze i dopiero później ładowac kase w dodatki typu bixy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianie, widać, że napaliłeś się na auto.. bo kupiłeś, niestety, najgorsze możliwe połączenie.. 2.0 benzyna + automat. i nie jest to tiptronic, jak zaznaczyłeś, lecz multitronic... swapować się zawsze da, kwestia czy się opłaca? bo swap na 3.0TDI wyniesie Cię drugie Twoje auto.. a wypadałoby dołożyć wówczas Quattro, żeby to miało sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albert224

Dzięki, alu mam ale jeszcze pojeżdżę z miesiąc na zimówkach, i jak zamienię to zrobię fotki.

jedrekx

Dzięki, co prawda to prawda, trochę się napaliłem, no to nic, po robię, to co tanie i łatwe do zrobienia, i jeszcze z rok pojeżdżę i sprzedam.

Dziś zrobione czujniki parkowania tył.

1783e552016799fb.jpg

db527c178e97ed9e.jpg

0b5c698396204b4b.jpg

Czujniki śmigają pięknie :)))

i mam problem z naviplus nie ma podświetlenia i nie wyświetla się na fisie. jak to zrobić? może ktoś pomoże?

9148ce2217e7a6f2.jpg

Edytowane przez Damiande111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze czujniki parkowania wstawiałeś w obecny zderzak? ile czasu ci to zajeło ? Jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze czujniki parkowania wstawiałeś w obecny zderzak? ile czasu ci to zajeło ? Jaki koszt?

Tak, zajęło mi to z 4-5h, ściągałem zderzak 1 raz, a czujniki z buzzerem koszt okolo 70zl fajnie śmiga się teraz. pzdr

Aktualizacja:

Potrzebuje pomocy z podłączeniem Navigation Plus, Poprzednio miałem w aucie symphony, podłączyłem nawigacje przy pomocy przejściówki, dorzuciłem podświetlenie z klimatyzacji ale cos przerywa ,chciałbym podświetlenie i żeby radio uruchamiało się i gasło przez stacyjkę, jak to podłączyć da rade? ktoś poratuje? ? w tej dokupionej przejściówce mam 2 kable które leża luzem może je do czegoś podłączyć? - c-bus L i c-bus H. przejściówka http://allegro.pl/kabel-nav-26-max-vw-mfd-1-audi-navigation-plus-i6004865180.html

Aktualizacja:

mam problem chciałbym wymienić kata, świeci się non stop kontrolka silnika i pod vag wyświetla błąd katalizatora.

pomoże ktoś czy któryś z tych by pasował do mojej audi ? z góry dzięki za pomoc!!!

http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=s0-aut-1-4-0204&search_scope=category-18867&string=Katalizator%20Zamiennik%20AUDI%20A4

Edytowane przez Damiande111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie 2.0 benzyna + automato to nie za ciekawe polaczenie oby slyżyla, a ten check to od czego sie swieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie 2.0 benzyna + automato to nie za ciekawe polaczenie oby slyżyla, a ten check to od czego sie swieci

vag wyświetla błąd katalizatora.

Edit:

Witajcie chciałbym wymienić katalizator mam już zamiennik, tylko problem jest taki że jestem kompletnym laikiem, ale postanowiłem że zacznę robić wszystko sam. pomógł by ktoś z wymontowaniem i zamienieniem kata? jakiś dokładniejszy opis? bo szukałem już po całym forum i nigdzie nie mogę znaleźć. z góry dzięki za pomoc.

Edit :

Witajcie mam pytanko chciałbym zamontować żarówki osram, żeby mieć białe światło, czy takie żarówki będą dobre? czy to jakieś gówno i lepiej tego nie kupywać? lub może ktoś jakieś u siebie montował i może polecić!! pozdrawiam.

http://allegro.pl/osram-zarowki-h7-55w-silverstar-2-0-audi-a4-8e5-b6-i6075012661.html

http://allegro.pl/osram-zarowki-h7-cool-blue-intense-audi-a4-8ed-b6-i6063792401.html

Edytowane przez Damiande111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit :

Witajcie mam pytanko chciałbym zamontować żarówki osram, żeby mieć białe światło, czy takie żarówki będą dobre? czy to jakieś gówno i lepiej tego nie kupywać? lub może ktoś jakieś u siebie montował i może polecić!! pozdrawiam.

http://allegro.pl/osram-zarowki-h7-55w-silverstar-2-0-audi-a4-8e5-b6-i6075012661.html

http://allegro.pl/osram-zarowki-h7-cool-blue-intense-audi-a4-8ed-b6-i6063792401.html

Hej. Mam Cool Blue Intense. Dają ładne białe światło. Zmieniłem z Cool Blue Hyper - i kolor jest nieco mniej biały ale za to dużo lepiej oświetlają drogę.

Edytowane przez Jarek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit :

Witajcie mam pytanko chciałbym zamontować żarówki osram, żeby mieć białe światło, czy takie żarówki będą dobre? czy to jakieś gówno i lepiej tego nie kupywać? lub może ktoś jakieś u siebie montował i może polecić!! pozdrawiam.

http://allegro.pl/osram-zarowki-h7-55w-silverstar-2-0-audi-a4-8e5-b6-i6075012661.html

http://allegro.pl/osram-zarowki-h7-cool-blue-intense-audi-a4-8ed-b6-i6063792401.html

Hej. Mam Cool Blue Intense. Dają ładne białe światło. Zmieniłem z Cool Blue Hyper - i kolor jest nieco mniej biały ale za to dużo lepiej oświetlają drogę.

ok super dzięki to kupuje, te cool blue intense pozdrawiam.!!

Edit:

Witam, zauważyłem że, dużo osób ma na fis pomiar spalania i moje pytanko to, dałoby rade zrobić coś takiego u mnie?? z góry dzięki za odp!!!

Edytowane przez Damiande111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne, jak sprawdza się automat?

Co do odblokowania FIS-u jest temat w DIY

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne, jak sprawdza się automat?

Co do odblokowania FIS-u jest temat w DIY

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/

Dzięki bardzo, o kurde jednak za dużo roboty z tym odlobokowaniem fis-u.

Automat sprawdza się mega dobrze i multitronic 6 biegów. nie narzekam :)

Edit: mam pytanko http://allegro.pl/wejscie-aux-blaupunkt-becker-mini-iso-jack-vw-audi-i4905934010.html

taki aux bedzie pasował do audi navigation plus lub symphony ?

Edit :

Trochę czasu mineło, nic nie robione, bo mam za dużo roboty, przeprowadzka itp...

kasy potrzeba a widzę że leża gratki z autka niepotrzebne.

RADIO W BDB STANIE 100% SPRAWNE, RADIO Z AUDI A4 B6 RADIO 2 DIN SYMPHONY II WRAZ Z KODEM I WBUDOWANĄ ZMIENIARKĄ 6 CD

Cena 200 pln. z kw

dfc7f0924ea2b5c9med.jpg

6a099fecbe827779med.jpg

92b13c658b0e9398med.jpg

13abdb17b8bcc425med.jpg

Podbijam.

Edytowane przez Damiande111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jak silnik , każdy się może psuć... powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Psy wieszacie na ALT + CVT.

Olej zmieniaj często, na części nie żałuj a pojeździsz i to dużo i bezawaryjnie.

EDIT:

Ale ty nie masz ALT tylko 2.0 z FSI. To już troszkę inny silnik, ale bolączki te same praktycznie.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Psy wieszacie na ALT + CVT.

Olej zmieniaj często, na części nie żałuj a pojeździsz i to dużo i bezawaryjnie.

No powiem że tak strasznie to nie narzekam. w większości to jestem zadowolony z tego autka, ale teraz troche brakuje kucy pod maską.

RADIO W BDB STANIE 100% SPRAWNE, RADIO Z AUDI A4 B6 RADIO 2 DIN SYMPHONY II WRAZ Z KODEM I WBUDOWANĄ ZMIENIARKĄ 6 CD

Cena 200 pln. z kw

dfc7f0924ea2b5c9med.jpg

6a099fecbe827779med.jpg

92b13c658b0e9398med.jpg

13abdb17b8bcc425med.jpg

Edit:

RADIO W BDB STANIE 100% SPRAWNE, RADIO Z AUDI A4 B6 RADIO 2 DIN SYMPHONY II WRAZ Z KODEM I WBUDOWANĄ ZMIENIARKĄ 6 CD

Cena 200 pln. z kw

dfc7f0924ea2b5c9med.jpg

6a099fecbe827779med.jpg

92b13c658b0e9398med.jpg

13abdb17b8bcc425med.jpg

Podbijam

Edit: Radyjko dalej na Sprzedaż :hi:

Edytowane przez Damiande111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko o dbaniu o CVT i olej i jeszcze raz olej w tej skrzyni to co 50 tys trzeba zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko o dbaniu o CVT i olej i jeszcze raz olej w tej skrzyni to co 50 tys trzeba zmieniać.

o.0 Dziękówa!! nie wiedziałem :hi:

Eeee tam. Psy wieszacie na ALT + CVT.

Olej zmieniaj często, na części nie żałuj a pojeździsz i to dużo i bezawaryjnie.

No powiem że tak strasznie to nie narzekam. w większości to jestem zadowolony z tego autka, ale teraz troche brakuje kucy pod maską.

RADIO W BDB STANIE 100% SPRAWNE, RADIO Z AUDI A4 B6 RADIO 2 DIN SYMPHONY II WRAZ Z KODEM I WBUDOWANĄ ZMIENIARKĄ 6 CD

Cena 200 pln. z kw

dfc7f0924ea2b5c9med.jpg

6a099fecbe827779med.jpg

92b13c658b0e9398med.jpg

13abdb17b8bcc425med.jpg

Podbijam

Edit: Radyjko dalej na Sprzedaż :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka. Powodzenia w modach. Zerknij do mnie ja mam trochę we wnętrzu pomodzone na ori cześciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka. Powodzenia w modach. Zerknij do mnie ja mam trochę we wnętrzu pomodzone na ori cześciach :)

Oki. ja jak na razie nie mam kasy na mody bo remont,.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...