Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S8 D2 polift AQH quattro by Path

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki spalanie Ci wychodzi?

Opublikowano
  • Autor

Jaki spalanie Ci wychodzi?

To zależy. W trasie przy średniej prędkości 120-140 km/h spala około 15 litrów gazu. W mieście jak masz ciężką nogę to może wziąć 20-30 litrów gazu.

Jeżeli chodzi o komputer to średnie spalanie na benzynie waha się między 14 a 16 litrów :) Ogólnie nie jest źle ;)

Opublikowano

Bryka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ogarnąłem już furce podziemny garaż także będzie miała daszek nad głową :banan:

Opublikowano

Gratuluję zakupu. Obadam na żywo na najbliższym spocie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Gratuluję zakupu. Obadam na żywo na najbliższym spocie :)

Przemo, spokojnie zobaczysz, teraz to się relaksuj na stoku ;)

Edit. 11/03/2016

No i wpadła dziś paczka od Dzika ;) Szczerze polecam zaopatrywać się u niego, ja zawsze będę :hi:

cjl4orwh.jpg

A tu zdjęcie mordzi , blachy zdjęte, jutro zakładamy nowe ^_^

jrx7tjy9.jpg

Edit. 18/04/2016

Troszke czasu minęło także wrzucam świeże info ( fotki może potem :P )

Dziadek wjechał mi w prawą tylną część przez co zderzak, dokładka, czujnik, lampa oraz tylny błotnik są do naprawy/wymiany. Dziś powinien być kosztorys, oby rzetelny ;)

Dziś skończyły się klocki z przodu także na pokład wlatuje zestaw od Ate. Czekam na dostawce z inter carsu :) Przy okazji pomalujemy zaciski na czerwony :naughty:

Edytowane przez Path

Opublikowano

zdawaj relację na bieżąco co tam działasz z "ósemą"

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

pokaz jak wyszly zaciski ;]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

LoL to dobre powody finansowe [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jaja sobie robie :P Mam plan awaryjny więc eski nie sprzedaje, ale dzięki za przypomnienie, bo zapomniałem zakończyć ogłoszenia :P

Opublikowano

Jaja sobie robie :P Mam plan awaryjny więc eski nie sprzedaje, ale dzięki za przypomnienie, bo zapomniałem zakończyć ogłoszenia :P

Cześć a co się stało że ska była na sprzedaż?

Opublikowano

Jakbyś się rozmyślił i chciał sprzedać to daj cynka.

Opublikowano

Jakbyś się rozmyślił i chciał sprzedać to daj cynka.

o to to. Też biere :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wosk od Fusso jednak daje rade :)

6py9bgvo.jpg


UPDATE 25.07.2016.

Jakiś czas temu na warszawskim spocie padła diagnoza, że nie chodzi mi jeden 'gar'. W związku z tym były 3 opcje kto jest winowajcą : świeca, cewka lub uszkodzony zawór przez co nie ma wystarczającej kompresji. Telepało silnikiem i wyskakiwał błąd prawej poduszki silnika.

Trzeba było się wziąć za to jak najszybciej, bo dla silnika nie było to zdrowie -_- Zaopatrzyłem się więc w nowe świece oraz jedną cewkę :

x7r5be3c.jpg

No i trzeba było wziąć się za robotę :

l5mo3m3z.jpg

lo77v8ui.jpg

c7mtivo8.jpg

Z prawej strony było mniej miejsca :kwasny:

dm6hxl94.jpg

stqe8676.jpg

No i skończone.. :decayed: Osłon nie zakładałem, bo i tak chce poczyścić wszystko. Kiedy indziej wpadną z powrotem :grin:

9s6rsady.jpg

A teraz małe porównanie stare vs. nowe :

gs7eci6z.jpg

Jak się potem okazało wszystkie tłoki chodziły, cewki sprawne, a winowajcą jest prawa poduszka silnika tak jak sądziłem od samego początku.

Silnik odżył po wymianie świec, także jestem zadowolony z całej operacji :decayed: Przy okazji sprawdziłem filtr powietrza i nadaje się już do wymiany, także od razu razem z nim wymienię też kabinowy.

Niestety poduszka silnika nie występuje w zamienniku, a jej koszt detaliczny w ASO to 1000 zł, więc............odkładamy kasę.. :thumbdown:

Edytowane przez Path

Opublikowano
Niestety poduszka silnika nie występuje w zamienniku, a jej koszt detaliczny w ASO to 1000 zł, więc............odkładamy kasę.. :thumbdown:

Sprawdź na getem.pl będzie trochę taniej. ; )

Opublikowano

nie lepiej nie wylaną używkę ? też polata 50tys i wiecej jak nie jest mocno zmeczona a zaplacisz 1/10

Opublikowano

Do siebie używki nie znalazłem, a co dopiero do AQH. Ale warto poszukać.

Opublikowano
  • Autor

Do AQH jest jedna na allegro za 250 zł, ale w takim przypadku wole zakupić nowe, niż po jakimś czasie ponownie to robić. Na szczęście handluje ori częściami do grupy VW, także mnie poducha będzie o wiele mniej kosztować, ale zawsze to ponad 5 stówek.

Teraz czekam na filtr powietrza i na urlopie sobię wymienię, bo aktualny już nadaje się do wymiany. 5 dych za knechta to nie jest jakaś wygórowana cena :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.