Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swap z 2.0 alt na 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Mam pytanko, robił ktoś może, zamiankę tych silników?

Jaki byłby to koszt i czy w ogóle się to opłaca?

bo nie wchodzi w grę przez najbliższe parę lat zmiana auta.

mam dość tego silnika 2.0 dzięki za info pozdrawiam

Edytowane przez Damiande111

Opublikowano

Swap jak to swap, potrzebujesz silnik, kompa, wiązkę, nie wiadomo jak ze skrzynią, wydechem, chłodnicami. Kasa nigdy się nie zwróci. Lepiej sprzedać i kupić 1.8t.

Opublikowano

Siema.

Mam pytanko, robił ktoś może, zamiankę tych silników?

Jaki byłby to koszt i czy w ogóle się to opłaca?

bo nie wchodzi w grę przez najbliższe parę lat zmiana auta.

mam dość tego silnika 2.0 dzięki za info pozdrawiam

Ja robiłem.

Kasa się nie wróci, ale radość z jazdy i przesiadka z alt na 1.8 t bezcenne. Potrzebny silnik z osprzętem,wiązka i komp. Chłodnica zostaje stara,sprzegło i skrzynia też.

Opublikowano

Co z tym silnikiem 2,0 jest nie tak ?

Kupiłem żonie w kwietniu 15r. A4 01r. sprowadzone z Holandii zrobione już 25tys.km. i nic się nie dzieje teraz myślę nad założeniem LPG


Dodam że przebieg auta 180tys.km.udokumentowany

Opublikowano

2.0 ALT bierze olej i to w sporych ilosciach

Opublikowano

2.0 ALT bierze olej i to w sporych ilosciach
jedne więcej piją inne mniej ale piją taka ich wada. Inna to taka że trochę słabawy.
Opublikowano

Jeśli komuś nie przeszkadzają czasami (duże) dolewki to ten silnik nie jest taki zły.

Opublikowano

Do gazu dobry. I olej zawsze świeży :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Do gazu dobry. I olej zawsze świeży :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie trzeba wymieniać nawet :D

Opublikowano

Mój jest inny i nie bierze od wymiany do wymiany 0.5litra co 10tys.km.

Opublikowano

Siema.

Mam pytanko, robił ktoś może, zamiankę tych silników?

Jaki byłby to koszt i czy w ogóle się to opłaca?

bo nie wchodzi w grę przez najbliższe parę lat zmiana auta.

mam dość tego silnika 2.0 dzięki za info pozdrawiam

Ja robiłem.

Kasa się nie wróci, ale radość z jazdy i przesiadka z alt na 1.8 t bezcenne. Potrzebny silnik z osprzętem,wiązka i komp. Chłodnica zostaje stara,sprzegło i skrzynia też.

Alt to tragedia.

Olej, moc, i dźwięk tego silnika. Chyba najgorszy silnik audi po 2,5 tdi. A olej macie racje. Zawsze jest świeży bo ciągle się dolewa :grin::facepalm:

Opublikowano

2.5 tdi jest jednak o wiele gorszy :)

Opublikowano

Według mnie najlepszy to 2,4 B a reszta to szroty,jeśli mój alt zacznie brać olej to swapuje na 2,4 V6 BDV

Opublikowano

Mój jest inny i nie bierze od wymiany do wymiany 0.5litra co 10tys.km.

Ale Ty masz klekota z tego co widzę .

Ja na 10 000 dolewam 300-500ml. Czyli na dobrą sprawę mógłbym nie dolewać. ☺

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Ten klekot ze zdjęcia dawno sprzedany

Opublikowano

No ale w profilu nadal jest .☺

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.