Opublikowano 7 Marca 201610 l Siema. Mam pytanko, robił ktoś może, zamiankę tych silników? Jaki byłby to koszt i czy w ogóle się to opłaca? bo nie wchodzi w grę przez najbliższe parę lat zmiana auta. mam dość tego silnika 2.0 dzięki za info pozdrawiam Edytowane 7 Marca 201610 l przez Damiande111
Opublikowano 7 Marca 201610 l Swap jak to swap, potrzebujesz silnik, kompa, wiązkę, nie wiadomo jak ze skrzynią, wydechem, chłodnicami. Kasa nigdy się nie zwróci. Lepiej sprzedać i kupić 1.8t.
Opublikowano 12 Marca 201610 l Siema. Mam pytanko, robił ktoś może, zamiankę tych silników? Jaki byłby to koszt i czy w ogóle się to opłaca? bo nie wchodzi w grę przez najbliższe parę lat zmiana auta. mam dość tego silnika 2.0 dzięki za info pozdrawiam Ja robiłem. Kasa się nie wróci, ale radość z jazdy i przesiadka z alt na 1.8 t bezcenne. Potrzebny silnik z osprzętem,wiązka i komp. Chłodnica zostaje stara,sprzegło i skrzynia też.
Opublikowano 12 Marca 201610 l Co z tym silnikiem 2,0 jest nie tak ? Kupiłem żonie w kwietniu 15r. A4 01r. sprowadzone z Holandii zrobione już 25tys.km. i nic się nie dzieje teraz myślę nad założeniem LPG Dodam że przebieg auta 180tys.km.udokumentowany
Opublikowano 12 Marca 201610 l 2.0 ALT bierze olej i to w sporych ilosciach jedne więcej piją inne mniej ale piją taka ich wada. Inna to taka że trochę słabawy.
Opublikowano 12 Marca 201610 l Jeśli komuś nie przeszkadzają czasami (duże) dolewki to ten silnik nie jest taki zły.
Opublikowano 12 Marca 201610 l Do gazu dobry. I olej zawsze świeży Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 12 Marca 201610 l Do gazu dobry. I olej zawsze świeży Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie trzeba wymieniać nawet
Opublikowano 12 Marca 201610 l Mój jest inny i nie bierze od wymiany do wymiany 0.5litra co 10tys.km.
Opublikowano 12 Marca 201610 l Siema. Mam pytanko, robił ktoś może, zamiankę tych silników? Jaki byłby to koszt i czy w ogóle się to opłaca? bo nie wchodzi w grę przez najbliższe parę lat zmiana auta. mam dość tego silnika 2.0 dzięki za info pozdrawiam Ja robiłem. Kasa się nie wróci, ale radość z jazdy i przesiadka z alt na 1.8 t bezcenne. Potrzebny silnik z osprzętem,wiązka i komp. Chłodnica zostaje stara,sprzegło i skrzynia też. Alt to tragedia. Olej, moc, i dźwięk tego silnika. Chyba najgorszy silnik audi po 2,5 tdi. A olej macie racje. Zawsze jest świeży bo ciągle się dolewa
Opublikowano 12 Marca 201610 l Według mnie najlepszy to 2,4 B a reszta to szroty,jeśli mój alt zacznie brać olej to swapuje na 2,4 V6 BDV
Opublikowano 12 Marca 201610 l Mój jest inny i nie bierze od wymiany do wymiany 0.5litra co 10tys.km. Ale Ty masz klekota z tego co widzę . Ja na 10 000 dolewam 300-500ml. Czyli na dobrą sprawę mógłbym nie dolewać. ☺ Edytowane 12 Marca 201610 l przez jacek70
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto