Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Wycięcie katalizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

okazało się że mam zapchany kat. niestety mam dwie sondy lambda co zrobić

HELP nie mogę wyciąć

Opublikowano

Witam

okazało się że mam zapchany kat. niestety mam dwie sondy lambda co zrobić

HELP nie mogę wyciąć

albo pogodzisz się ze świecącą kontrolką check engine na desce rozdzielczej albo wydasz 1,5 tysia złotych na czipa na jakieś 195KM i 300Nm i wówczas wyłączą ci wskazania 2 sondy lambda.

ja sugeruję to drugie rozwiazanie

uderzaj do www.unitronic.pl

Opublikowano
  • Autor

A CO SIĘ STANIE JAK WYTNĘ KATA CZY ZGŁUPIEJE EEKTRONIKA?

Opublikowano

A CO SIĘ STANIE JAK WYTNĘ KATA CZY ZGŁUPIEJE EEKTRONIKA?

nic nie zgłupieje, wyskoczy ci tylko kontrolka check engine na zegarach, auto będzie jeździło bez zmian

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie będę działał dam znać czy osiągi się poprawią.

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________wow jestem w szoku jak zapitala

zrobili mi super, że z zewnątrz nikt się nie pozna jest oryginalna obudowa kata, trzeba sie przyjżeć aby zobaczyć spawy ale może jest minusik albo plusik jak kto woli, Turbo wyje jak w lancerze którym niedawno jeździłem:) no może jednak trosze ciszej

Opublikowano

wow jestem w szoku jak zapitala

Nareszcie :decayed:

Opublikowano

dzięki wielkie będę działał dam znać czy osiągi się poprawią.

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________wow jestem w szoku jak zapitala

zrobili mi super, że z zewnątrz nikt się nie pozna jest oryginalna obudowa kata, trzeba sie przyjżeć aby zobaczyć spawy ale może jest minusik albo plusik jak kto woli, Turbo wyje jak w lancerze którym niedawno jeździłem:) no może jednak trosze ciszej

jest juz kontrolka na desce rozdzielczej ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przejechałem wczoraj jakieś 50 km i żadna kontrolka sie nie zapaliła, tymbardziej check. Kilka razy tylko system kontroli trakcji pry ryszaniu w łuku :>

Opublikowano

przejechałem wczoraj jakieś 50 km i żadna kontrolka sie nie zapaliła, tymbardziej check. Kilka razy tylko system kontroli trakcji pry ryszaniu w łuku :>

bądź przygotowany psychicznie :naughty::decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

odświeże kotleta,jeśli chodzi o check engine to słyszałem o takim patencie,że spawając rurę zamiast kata i umieszczając w niej uchwyt dla 2giej sondy trzeba wspawać tulejkę taką,żeby końcówka sondy była około 7mm oddalona od światła(obrysu) rury przez którą będą przelatywać spaliny. Podobno działa. Przy modyfikacje koszt wzrośnie nieznacznie,a check może się już nie zapalić :> Pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kontrolka sie zapali jesli cpu wykona trzy pomiary. kazdy pomiar konczy sie jesli temperatura silnika spadnie ponizej 40 C. Bez znaczenia czy przejedzie sie 200 km czy 20. Po takiej sesji Engine Managment swieci jasno i wyraznie :)

Ale i tak wytne kata jesli mi ktos odpowie co z emisja spalin. A mianowicie "Czy sie zwieksza?"

Dziekuje i pozdrawiam.

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 12:24_________________________________________________No chyba,ze "przepalek" podal recepte na kontrolke silnika co chetnie sprawdze.

Jak juz zastosuje sie do wskazowek to dam znac, chyba ze ktos juz tego probowal. Prosze w takim wypadku podzielic sie newsami.

Opublikowano

Podobno działa.

Czasami działa...i było o tym już na forum nie raz i nie dwa :tongue4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dalej bez kontrolki na desce?

Opublikowano

Nie chcąc nowego tematu zakładać. Czy jest możliwe że silnik po kapitalce, biorący dużo oleju na dotarciu jest w stanie po 3 tysiącach zapchać nowy kat. Kat to zamiennik noname.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.