Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana Bixenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

zakupiłem niedawno auto A4 B8 2009 r. z tego co widać zaczyna 1 z xenonow zmieniać kolor, czasami nie odpala się po włączeniu świateł.

Lampy mają opcję skrętną, chciałbym wiedziec jaki typ XENONa zakupić czy oryg. czy jakiś zamiennik, gdzie taki nabyć oraz czy można samemu go wymienić czy lepiej zgłosić się gdzies do jakiegoś serwisu.

Dzięki za wszelkie informacje

Pozdrawiam

Konrad

Opublikowano

D3S

Najlepiej oryginał od oficjalnego dystrybutora.

Wymiana we własnym zakresie bez problemu - do wyciągnięcia lampy.

Opublikowano
  • Autor

A w jakiej cenie oscyluja te xenonki ?

I jeszcze jedno pytanie czy potrzebuje kupic od razu pare i wymienic oba na raz ?

Bo gdzies czytalem takie podpowiedzi.

Pozdrawiam

Konrad

Opublikowano

Jezeli nie będzie Ci przeszkadzała różnica barwy to wymień tylko jedną stronę. Ja osobiście polecam wymienić obydwa na Osram CBI. Najlepsze żarniki na rynku.

Opublikowano

Wymienić pasuje dwa bo będzie inna barwa, cena za komplet 450-600zł

Sam bez problemu sobie zmienisz

Opublikowano

Jakbyś chciał to mam dwa żarniki d3s.

Jeden idealny świeci na biało, a drugi lekko żółto. Oba sprawne i oryginalne w 100%. Cena 100zł za sztukę

Opublikowano
  • Autor

Dzieki ale zakupie sobie nowe ;) troche mi pieniazkow zostalo wiec nie ma problemu, ale dzieki za propozycje.

Opublikowano

To są standardowe żarniki ob temp. 4300 Kelvinów czyli będą swieciły lekko żółtawo. Jeżeli chcesz by swieciły na biało musisz kupic Osram CBI. Maja temp. 5000 K czyli bielsze, po za tym dużo jaśniejsze.

Opublikowano
  • Autor

Z tego co widze na allegro jest tylko http://allegro.pl/osram-ksenon-d3s-xenarc-66340cbi-35w-i5977769100.html

Przy czym za jedna sztuke cena to : 365, czy wiece gdzie moge kupic troche taniej ? bo z tego co widze @skotmen napisal apropos do 600 zl :)

Bede wdzieczny

Pozdrawiam


Czy ta bedzie ok ?

http://www.ebay.pl/itm/2-x-OSRAM-D3S-66340CBI-Xenarc-CoolBlue-Intense-Xenon-Brenner-5000K-aa-/131739812286?hash=item1eac4e01be:g:MqIAAOSwUV9WnDaE

Opublikowano

Ja ze swojej strony tylko powiem, że radzę uważać na allegro, mogą zdarzyć się podróbki...

Opublikowano
  • Autor

Hej jeszcze nie wymieniłem tego xenona zastanawiam się czy to kwestia wypalania się czy jednak nie. Xenon działa pod czasu do czasu, mnie mruga po prostu czasami się włącza innym razem nie. Kolor światła nadal bardzo jasny nie widzę w nim żółci. Pytanie czy to może być kwestia że nie łączy coś? Czy jednak oznaki końca zarnika ? Pozdrawiam

Opublikowano

Może to być jeden z objawów końca życia.

Zamień je stronami i obserwuj.

Opublikowano

U mnie też objaw był jak u Ciebie i w końcu zmarł, (odpalał się na 5-10 sek i już wyłączał całkowicie).

Z tego co wiem to żarówki w aucie powinno wymieniać się parami.

Ja za oryginalne zapłaciłem 150x2= 300 zeta (oryginalne co idą na pierwszy montaż) 4300 K

Opublikowano
  • Autor

a te 4

U mnie też objaw był jak u Ciebie i w końcu zmarł, (odpalał się na 5-10 sek i już wyłączał całkowicie).

Z tego co wiem to żarówki w aucie powinno wymieniać się parami.

Ja za oryginalne zapłaciłem 150x2= 300 zeta (oryginalne co idą na pierwszy montaż) 4300 K

a te 4300 K jaki kolor swiatla ?

To zolte ? z tego co slyszalem 5000K na pewno biale.

Dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam

Konrad

Opublikowano

a te 4

U mnie też objaw był jak u Ciebie i w końcu zmarł, (odpalał się na 5-10 sek i już wyłączał całkowicie).

Z tego co wiem to żarówki w aucie powinno wymieniać się parami.

Ja za oryginalne zapłaciłem 150x2= 300 zeta (oryginalne co idą na pierwszy montaż) 4300 K

a te 4300 K jaki kolor swiatla ?

To zolte ? z tego co slyszalem 5000K na pewno biale.

Dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam

Konrad

Jutro zorbie Ci fotkę i zobaczysz jak świecą. (wg. mnie optymalne barwy to od 4300 do 5000 )

Opublikowano
  • Autor

Super dzieki serdeczne :)

Opublikowano

Super dzieki serdeczne :)

Cześc,

sorry za obietnica ale mam g... aparat i mało co widać.

Postaram sie załatwic jakis lepszy.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć, czy można odczytać jaka temperatura/barwa światła w tych żarnikach?

2.jpg

3.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.