Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ponownie dzis przegonilem furke na wyzszych obrotach przy temp zewnetrznej +2 stopnie i temp silnika tylko mi pokazala 70 stopni i wyzej nie chce isc dodam ze czujnik sprawdzalem tzn wyjelem go wrzucilem go do naczynia z goraca woda i pokazalo mi 90 stopni wiec chyba pozostaje mi wymienic termostat tylko.prosze o porady.

Opublikowano

sprawdź sobie visko... odpal silnik weź gazetę zwiń w rulon i spróbuj zatrzymać wiatrak... jak uda się lekko to znaczy że wisko ok a jak będzie stawiać opór to zgaś silknik zablokuj tą samą gazetą wentylator i zapal silnik... zobacz czy łapie temp silnik oczywiscie na postoju

Opublikowano

najlepiej wymienic termostat. Ja jestem wlasnie po wymianie w moim b6. Termostat ori + wymiana czujnika temp. cieczy. Teraz lapie mi 90C po okolo 10-12km przy - 7C temp zewn. przy wlaczonym nawiewie na szybe ( nie wlaczajac przycisku ECO ). Szybciej auto zlapie temp przy wylaczonym nawiewie. Jednak wskazowka delikatnie opada np po postoju na swiatlach lub postoju na jalowym i wlaczonym nawiewie. Hmmmm czy powinna temp tak sie wahać?

Opublikowano

najlepiej wymienic termostat. Ja jestem wlasnie po wymianie w moim b6. Termostat ori + wymiana czujnika temp. cieczy. Teraz lapie mi 90C po okolo 10-12km przy - 7C temp zewn. przy wlaczonym nawiewie na szybe ( nie wlaczajac przycisku ECO ). Szybciej auto zlapie temp przy wylaczonym nawiewie. Jednak wskazowka delikatnie opada np po postoju na swiatlach lub postoju na jalowym i wlaczonym nawiewie. Hmmmm czy powinna temp tak sie wahać?

temp. mam prawo wachać sie ale bardzo stopniowo gdy silnik pracuje na biegu jałowym z włączonym nawiewem, jesli temp. spada gwałtownie to jest problem

poszukaj o tym, bo można już książki pisac

Opublikowano

według mnie nic niepokojącego się nie dzieje :good:

jeżeli masz ustawioną wysoką temp na klimatroniku to sprawność nagrzewnicy jest tak duża że wydłuża czas nagrzewania silnika samochodu. wyłącz ogrzewanie i wtedy zdaj relację

pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 09:00_________________________________________________

najlepiej wymienic termostat. Ja jestem wlasnie po wymianie w moim b6. Termostat ori + wymiana czujnika temp. cieczy. Teraz lapie mi 90C po okolo 10-12km przy - 7C temp zewn. przy wlaczonym nawiewie na szybe ( nie wlaczajac przycisku ECO ). Szybciej auto zlapie temp przy wylaczonym nawiewie. Jednak wskazowka delikatnie opada np po postoju na swiatlach lub postoju na jalowym i wlaczonym nawiewie. Hmmmm czy powinna temp tak sie wahać?

kolego nie przejmuj się temp może się wahać.

należy pamiętać aby najpierw zdjagnozować przyczynę nieprawidłowej pracy a dopiero pozniej kupowac i wymieniac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.