Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?


tomato

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ale w moim przypadku raczej by sie nie sprawdziło . Dlaczego już pisze . Bo często ktoś wrzuci na drogę parę szufel popiołu i sama służba drogowa często sypie nie tylko piasek ale również jakiś dziwny " miał " . I podejrzewam że taki wynalazek długo by tego nie wytrzymał . Tak mi sie przynajmniej wydaje :mysli:

Ja na przykład do pracy wyjeżdżam o 5 rano :gwizdanie: i jadę osiem kilometrów po ośnieżonej drodze a następne

22 do Sanoka pokonuje już praktycznie odśnieżoną jezdnią . I niezbyt mi sie uśmiecha zakładać to coś dwa razy dziennie . Chociaż muszę przyznać że zakłada się to w prostszy sposób niż łańcuchy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ale i lancuchy bedziesz musial zdejmowac. Wiec zostaje tylko jedno no moze dwa rozwiazania, opony z kolcami, albo zostawiaj auto pod gorka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w innym temacie. Bierz opony z kolcami i się nie zastanawiaj. Tylko takie rozwiązanie Ci pozostało :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem , z tym że walczyłem z znacznie gorszymi warunkami śnieg ,lód i tym podobne atrakcje zimowej Norwegi. Ja sobie poradziłem przy pomocy takie urządzenia:

http://www.moto.allegro.pl/item487102805_nowoczesne_lancuchy_spikes_spider_compact_1.html

Nigdy mnie nie zawiodło , banalna obsługa i zero problemów z zakładaniem i zdejmowaniem. Po przejechaniu zalodzonego odcinka zdejmujesz i jest ok. Niestety cenowo jest lekko :wallbash: ale naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena konkretna :confused4: Ale za to pewnie szybko się ściąga i zakłada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze na lod i kolce ci nic nie dadza,ja jezdze na codzien na kolcach i na lodzie jest tak samo jak bez,dobre sa na ubity lekko snieg ale na lodzie nie daja rady,tych kolcow z railly niema co porownywac bo one sa typowo do rajdow czyli dlugie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem , z tym że walczyłem z znacznie gorszymi warunkami śnieg ,lód i tym podobne atrakcje zimowej Norwegi. Ja sobie poradziłem przy pomocy takie urządzenia:

http://www.moto.allegro.pl/item487102805_nowoczesne_lancuchy_spikes_spider_compact_1.html

Nigdy mnie nie zawiodło , banalna obsługa i zero problemów z zakładaniem i zdejmowaniem. Po przejechaniu zalodzonego odcinka zdejmujesz i jest ok. Niestety cenowo jest lekko :wallbash: ale naprawdę warto.

Te podane w linku nie pasują do A4! Za małe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...