Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż naszycia podłokietnika


SajanMocy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie interesuje mnie jak łatwo zdjąć naszycie podłokietnika, żeby nic nie połamać i nie uszkodzić naszycia. Miłe wdziane zdjęcia poklei jak zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem ostatnio u siebie naszycie materiałowe, żeby obszyć sobie skórką. Najpierw musisz sobie ściągnąć całą klapkę podłokietnika, siedzi ona na takich dwóch zawiasach. Musisz delikatnie ją wyciągnać, uważając zeby nie wyłamać (da się to zrobić ;)). Klapka od spodu jest zabudowana plastikiem który nachodzi na poszycie poszycie. Niestety ta klapka jest jest przyczepiona na zaczepy i na klej (przynajmniej u mnie była), jednak delikatnie podważając z każdej strony ładnie odejdze ;) Pod klapką znajduje się mocowanie poszycia, które jest od spodu klapki przyszyte na milion zszywek :kox: Wyciągasz wszystkie zszywki i zmieniasz poszycie. Ja nie bawiłem się w zszywki a zastosowałem klej "szewc". Następnie przykleiłem z powrotem plastikową klapkę i jest jak nówka. :) Niestety nie robiłem zdjęć z całej operacji.. Jak coś nie jasne to pytaj. :hi:

Zdjęcie klapki z dwóch stron:

podlokietnik.jpg

Edytowane przez piotr93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po podgrzaniu opalarką klej puścił i właściwie wystarczyło tylko pociągnąc do góry bez żadnego zdejmowania całej klapki. Ciężko powiedzieć czy brakuje jakiegoś elementu :) Obszycie (właściwie naciągnięcie materiału) u tapicera to koszt 30 zł - efekt bezcenny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...