Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, słyszałem że masz 18" ze swojej na sprzedaż. Jeśli tak, to daj na PW......szukam takich ;-)

 

Co do autka, to wszystko ok, ale lampy bym wsadził ori....;-) Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Dnia 2.03.2017 o 21:00, grzes283 napisał:

Siema, słyszałem że masz 18"

Witam, dobrze słyszałeś ale niestety poszły dosyć szybko będą śmigały w b6

lampy... kiedyś na pewno :) narazie szukam magla w bdb stanie najlepiej z exeo ktoś coś zaproponuje?

Opublikowano
  • Autor

Panowie doradźcie jakie dekle na felgi letnie, zwykłe okrągłe czy pełne? Byłem zgrzane na pełna ale jak założyłem to już sam nie wiem :huh:

tig1.jpg

Opublikowano

Ja bym wybrał te małe

Opublikowano
  • Autor

Byłem przekonany, że pełne bedą super wyglądały ale po założeniu jakoś chyba nie pasują. Racja FroS-t te mniejsze lepsze. Tak wogule to podglądałem u Ciebie jak leży felga z takimi samymi parametrami oraz oponą 235 ale jednak zdecydowałem się na 225.

Opublikowano

Szeroki rant jest, jak bym wiedział że tak słabo sie naciagnie to bym inne brał, ale same opony sprawują się wysmienicie

Opublikowano

Też małe bym zostawił :thumbup1: 

Z ciemnymi listwami od razu lepiej wygląda auto :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 9.03.2017 o 22:10, Norbas napisał:

Z ciemnymi listwami od razu lepiej wygląda auto :naughty:

Podpatrzyłem u ciebie więc musi być ładnie :D dorzuć jeszcze cupre na przód idealnie komponuje się z tymi czarnymi listwami :thumbup1:

 

Przymiarka letnich 19' felg. R-line z Tiguana (5N0071499) do samego końca nie byłem pewny czy dobrze to będzie wyglądało no ale efekt przerósł moje oczekiwania.

t1.jpg

t2.jpg

t3.jpg

t4.jpg

 

t5.jpg

Opublikowano

Dokładkę to muszę na zywo obczaić :decayed: 

 

Koła fajnie przypasowały ;) daj jakąś fotkę z profilu :) 

Opublikowano

no fajnie to koło siadło :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 13.03.2017 o 23:54, Norbas napisał:

Koła fajnie przypasowały ;) daj jakąś fotkę z profilu :) 

Z profilu nie widać efektu wklęsłej felgi. Sądziłem, że et 33 przy 9J będzie podobnie wysunięta jak w poprzednich felgach 18" z et 29 8,5J ale niestety (a może i stety) felga 19' bardziej wystaje.

w1.jpg

w2.jpg

 

Opublikowano

Bardzo fajne to koło i no jego parametry po prostu :kox:

Opublikowano

Chciałem zobaczyć ja Ci siedzi natym zawieszeniu. Ty masz zmienione same springi? Widzę tył też u Ciebie mocniej siedzi. Mimo to ładnie to wygląda :decayed: 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
55 minut temu, Norbas napisał:

Chciałem zobaczyć ja Ci siedzi natym zawieszeniu. Ty masz zmienione same springi? Widzę tył też u Ciebie mocniej siedzi. Mimo to ładnie to wygląda :decayed: 

Przód fajnie, ale ten tył jednak za bardzo siedzi

Opublikowano

Wystarczy gumy zmienić pod i nad sprężyną, ewentualnie dodać ori dystsns plastikowy od 1ba... 

Opublikowano
  • Autor

 

11 godzin temu, Norbas napisał:

Chciałem zobaczyć ja Ci siedzi natym zawieszeniu. Ty masz zmienione same springi? Widzę tył też u Ciebie mocniej siedzi. Mimo to ładnie to wygląda :decayed: 

Tak same sprężyny. Powoli rozglądam się za gwintem. Akurat na tym zdjęciu miałem pełen bagaż wody na pusto jest przyzwoicie ale i tak planuje podłożyć dystans bo zawiele miejsca pomiędzy błotnikiem, a felgą nie ma.

Opublikowano
  • Autor
Dnia 16.03.2017 o 12:16, Norbas napisał:

Wystarczy gumy zmienić pod i nad sprężyną, ewentualnie dodać ori dystsns plastikowy od 1ba... 

Chodzi o tą podkładkę: 8E0 512 145 ?

204189186-w988-h741.jpg

Ile podniesie tył? Zmierzyłem odległość od podłoża do błotnika i z przodu mam 63cm, zaś z tyłu 61,5cm i przydało by się chociaż o 1 cm podnieść.

 

t2.jpg

t1.jpg

Edytowane przez m-nokian

Opublikowano

 

3 godziny temu, m-nokian napisał:

Chodzi o tą podkładkę: 8E0 512 145 ?

Tak ona jest plastikowa i była stosowana w 1BA. Ma ona 10,2mm

Znalezione obrazy dla zapytania 8E0512145

 

 

Ja ją zastosowałem z nową gumą 8E0512149P od 1BE/1BV 

Znalezione obrazy dla zapytania 8E0512149P  

i wyszło coś takiego. Dzięki całemu zestawowi (góra dystans,góra guma oraz dół guma)  tył idzie w góre  ~20,2mm do góry.

Znalezione obrazy dla zapytania 8E0512145

 

 Guma z tym nr. 8E0512297J to ta dolna pod sprężynę 

Znalezione obrazy dla zapytania 8E0512297J  

 

Ja dałem dwie nowe gumowe  + plastikowy dystans.  Przed zmianą tył miał 62,4cm a obecnie chyba 64cm. Przód ma 63,2cm i teraz wygląda, że jest równo ;) 

Jak chcesz to wymień tylko gumowe krążki bo to też dużo daje, moje były tak wywalone, że bez dystansu była różnica ;) Tyle, że Tobie brakuje 1,5cm... 

masz foto jak było przed i po 

DSC_5951.JPGDSC_5954.JPG

Przerwa była na palec teraz na palec i pół :decayed: 

Troszkę kozowato ale przynajmniej równo względem przodu... 

DSC_0480c.JPG

DSC_0484c.JPG

Powoli zaczynacie mnie denerwować z tymi letnimi kapciami i chyba jutro pożegnam się z zimą :decayed:

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

 

33 minuty temu, Norbas napisał:

Tak ona jest plastikowa i była stosowana w 1BA. Ma ona 10,2mm

 

Wow dzięki za obszerne wyjaśnienie faktycznie fajnie to u Ciebie teraz wygląda. Kupie te dwie gumy i dystans jak będzie za wysoko to zostanie bez dystansu, a gumy mogły się już u mnie wytłuc. Powiedz dostane je w motoryzacyjnym czy tylko serwis?

 

45 minut temu, Norbas napisał:

Powoli zaczynacie mnie denerwować z tymi letnimi kapciami i chyba jutro pożegnam się z zimą :decayed:

Wiem, że trochę szybko ale zmieniałem magiel i ściągało mnie na prawą stronę po ustawieniu zbieżność było to samo dlatego stwierdziłem, że coś nie tak z felgą. Po zmianie na letnie wszystko wróciło do normy.

Opublikowano

Gumy masz na bank wytłuczone. Czy dostaniesz w motoryzacyjnym to nie wiem, ale gumy dół i góra powinny być. Gorzej pewnie z dostępnością dystansu plastikowego :wink:

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.