Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi V6 2.4


staff01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B5 98r V6 2.4 :)

Kiedy ją zdobyłem wyglądała tak:

2.jpg

1.jpg

Wizualnie co się zmieniło to felgi 17" dostała i wrzuciłem ładne lampy poliftowe firmy DEPO.

Obecnie prezentuje się tak:

4.jpg

5.jpg

6.jpg

2.jpg

Pod maską niestety wciąż jest 165km i raczej nie będę ingerował w moc :decayed:

1.jpg

Ostatnio co było w niej robione to:

-zmieniłem olej 10w40 na castrol pełny syntetyk 5w40

-filtry i inne duperele

-zmieniony został termostat(trzymał 70-80 stopni)

-wymieniona została prawa i lewa uszczelka pokrywy zaworów(w dwóch miejscach trochę się "pociły")

Zostało jeszcze wymienić klocki i tarcze oraz sprawdzić lekki luz na kierownicy.

Czeka mnie jeszcze teraz jak będzie cieplej mycie silnika i okaże się jak stoję z tą "bolączką" vałki :P

Ogólnie wrażenia z jazdy są przyjemne i można polubić na prawdę ten samochód :wink:

Wcześniej poruszałem się seatem ibizą II FL 1.4 60km, także jest spory przeskok w mocy.

Mimo to gdy tylko zacząłem jeździć moją Audicą już mi brakowało mocy :decayed:

W planach nie mam grubych modów, tylko utrzymać ją w dobrym stanie i nie "wieśniaczyć" jej.

Z czasem planuję przesiąść się na A4 B8 2.0T 230km, także nie chcę ładować w nią kasy bo i tak tego nie odzyskam :kox:

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)

Edytowane przez staff01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borodowego Avanta w B5 jeszcze nie widziałem :decayed::thumbup1:

miałem kiedyś takie felgi u siebie, ogólnie bardzo fajne i pancerne, jedynie to trzeba dystans wrzucić, bo trochę schowane są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dystanse łożyska itd dużo szybciej się zużywają, także wydaje mi się to grą nie wartą świeczki :wink:

Fele zrobione pod lustro, więc teraz co dwa-trzy dni latam ze szmateczką i je nabłyszczam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dystanse łożyska itd dużo szybciej się zużywają, także wydaje mi się to grą nie wartą świeczki :wink:

mam audi 5lat, 5lat latam z dystansami fakt że nie dużymi (13,15 mm) i łożysk nie słychać, żeby się zużywały. Także nie przesadzaj z tym dużo szybszym zużywaniem łożysk :decayed: W Polsce dużo motoryzacyjnych legend krąży :wink: Wahacze też szybciej Ci się zużyją bo zamiast 15' założyłeś 17' - gra nie warta świeczki ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krążą różne opinie, ale z tymi dystansami słyszałem od znajomego wulkanizatora co zna się na rzeczy.

Kumpel miał też duże u siebie w aucie i łożyska zmieniał średnio co dwa lata :facepalm:

O wahaczu jeszcze nie słyszałem tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz jaki masz zawias bo u mnie straszna koza z Avanta

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie sprężyny, a reszta seria :)


Miałem dość mrugających żarówek w rejestracji, więc zdecydowałem się na moduły ledowe :)

Było z nimi trochę rzeźbienia bo nie chciały się wpasować, ale już siedzą idealnie ^_^

Efekt jak na zdjęciach:

ud7fxy.jpg

k1ucst.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...