Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie oleju - wizyta w ASO - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż mam dziwny problem , po zakupie auta jakis miesiac temu przejechalem 500km i wedle wskaznika 0.7l oleju uciekło.

Pojechalem do ASO poniewaz auto jest na gwarancji jeszcze (5lat lub 100tys) , powiedzieli ze zrobia ważenie, doleja do pełna , mam przejechac 1000km i wrócić do nich.

Obecnie przejechalem jakies 600km i wskaznik ani drgnal. Jest max tak jakby nic nie ubyło. Jak to możliwe ??

Mowiono mi , ze nalezy auto porzadnie raz przekatować na autostradzie dajac wysokie obroty itd, zrobilem to :) po wizycie w ASO. Czy moglo miec to wplyw na spalanie oleju ?

Prosze o pomoc ;)

Opublikowano

moze wlali ci 2 stany.dlatego jeszcze nie spada.fak jest faktem zjadal ci olej. wizyta aso nie miala zadnego wplywu.szykuj sie na powazny remont silnika

Opublikowano
  • Autor

moze wlali ci 2 stany.dlatego jeszcze nie spada.fak jest faktem zjadal ci olej. wizyta aso nie miala zadnego wplywu.szykuj sie na powazny remont silnika

CO oznacza dwa stany ? Jak tam zajechalem to wskaznik pokazywal ostatnia kreske wiec mogli jedynie dolac max 1l.

Opublikowano

moim zdaniem wlali ci duzo wiecej,zeby ci spalil tyle zeby duzego spadku na mmi nie bylo.ty pomyslisz sobie : "super naprawili czarodziejskim olejem" a w tym czasie gwarancja minie i bedziesz w czarnej d*pie.spusc olej do stanu tzn. srodkowej kreski na mmi. i wtedy patrz ci ci spala olej

Opublikowano

moim zdaniem wlali ci duzo wiecej,zeby ci spalil tyle zeby duzego spadku na mmi nie bylo.ty pomyslisz sobie : "super naprawili czarodziejskim olejem" a w tym czasie gwarancja minie i bedziesz w czarnej d*pie.spusc olej do stanu tzn. srodkowej kreski na mmi. i wtedy patrz ci ci spala olej

Pewnie zaplombowany spust i wlew, guzik zrobi.

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem wlali ci duzo wiecej,zeby ci spalil tyle zeby duzego spadku na mmi nie bylo.ty pomyslisz sobie : "super naprawili czarodziejskim olejem" a w tym czasie gwarancja minie i bedziesz w czarnej d*pie.spusc olej do stanu tzn. srodkowej kreski na mmi. i wtedy patrz ci ci spala olej

Masakra co piszecie :/ w sensie , ze oby to nie byla prawda. jak mozna wlac za duzo oleju-przeciez to moze uwalic silnik...

Pewnie zaplombowany spust i wlew, guzik zrobi.

Masakra co piszecie :/ w sensie , ze oby to nie byla prawda. jak mozna wlac za duzo oleju-przeciez to moze uwalic silnik...

Opublikowano

Niestety to co @Quadral pisze to nagminne praktyka ASO. Śmiem twierdzić że taki mają prikaz z góry. Mi przy pierwszej próbie w Rajchu tez tak zrobili. Mało tego. Źle ustawionym bagnetem usiłowali zamaskować swoje fałszerstwo!

Opublikowano
  • Autor

W takim razie co tu zrobic zeby wykonac naprawe w ramach gwarancji ?? Po coś ona przeciez jest...

Opublikowano

Jeżeli bierze ci min.0,5/1000, dostaniesz nowy silnik.

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

wlali ci wiecej,po przejechaniu 1000km,pojedziesz do nich ,oni ci beda wpierac ze auto nie zjada oleju.zrobia znow ten sam myk i tak przeciagna az minie 5 lat i bedziesz mogl pocalowac ich w nos

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.