Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Seryjne głośniki na tylnej półce


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie orientuje sie ktos jaka jest srednica glosnikow umieszczonych na tylnej polce a audi a4b5 99r??? A moze ktos zdejmowal maskownice i wymienial glosniki to bo cos podpowiedzial bo prubowalem zdiac maskownice w nich, podwazalem ale nie chciala poscic, myslalem ze trzyma sie na zatrzaskach ale chyba nie, a nie chce ich polamac... moze ktos cos podpowie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie orientuje sie ktos jaka jest srednica glosnikow umieszczonych na tylnej polce a audi a4b5 99r??? A moze ktos zdejmowal maskownice i wymienial glosniki to bo cos podpowiedzial bo prubowalem zdiac maskownice w nich, podwazalem ale nie chciala poscic, myslalem ze trzyma sie na zatrzaskach ale chyba nie, a nie chce ich polamac... moze ktos cos podpowie???

Z tego co pamietam to śr.głosnikow wynosi chyba 130mm :mysli: lecz nie jestem pewien...P co wymieniac głosniki , ja rowniez mam z tyłu ori i graja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bede wymieniac tylnie i przednie, tylko z przodu mam dylemat czy wstawic takie jak sa seryjnie czyli 13 czy troche pozezbic i wsadzic se 16-16,6cm ( pare osob z forum juz to robilo ) i odrazu wszystkie przewody od glosnikow wymienie bo sa cieniutkie... dlatego musze obadac jak moge sie dostac do tych z poleczki, no ale jak nitk sie w to nie bawil to sam bede musial walczyc i dojsc co i jak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak napisal adam_kkk, proponuje nawet nie probowac zdjac samych maskownic, grozi to ich uszkodzeniem , a poleczke zdejmujemy w nastepujacy sposob:

#od wewnatrz bagaznika odpinamy kostke do dodatkowej lampy stopu

#otwieramy oparcia tylnej kanapy

#podwarzamy poleczke od strony siedzen (mocowana jest na 3 zatrzaskach)

#jak juz sie wypnie, ciagniemy poleczke do siebie (od strony szyby mocowana jest za pomoca uchwytow ktore zachodza na metalowa konstrukcje)

#jeszcze pobawic sie z pasami bezp i gotowe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ale juz dawno to rozkminilem i wszystko wiem :) temat mozna zamkanc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...