Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klakson


waldi1960

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś mi podpowie jak dobrać się do sygnałów dźwiękowych (gdzie ich szukać)? Chyba się któryś spieprzył bo trąbi jakoś tak nisko..... Acha, gdyby był spieprzony sygnał to jaki kupić, bo słyszałem że są w sprzedaży jakieś sterowane masą, czy coś takiego. Są z dwoma stykami, inne z jednym. A4 B5 99r. Avant po lifcie, 1.9 tdi, AFN.

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaksony masz z prawej strony za zderzakiem zdejmij tą prawą kratke na zderzaku to je zobaczysz. Ja kupiłem zwykłe klaksony z allegro i pięknie sie spisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź. A już myślałem że będę musiał zdejmować nadkole albo zderzak.....

I jeszcze jedno, jakie kupiłeś? Nowe czy używki? Jeden styk czy dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, też takie kupię. Pozdrawiam


Dzięki za podpowiedź, też takie kupię. Pozdrawiam

Odgrzewam temat bo klakson zaczął działać i nie kupowałem nowego. Ale znowu buczy nie trąbi i zajrzałem do niego, myślałem że są dwa a tu niespodzianka - jest jeden. A wszędzie sprzedają dwa, wysoki i niski. Nie rozumiem, czyżby u mnie było inaczej albo drugi jest gdzieś ukryty i też padł? Proszę o podpowiedź i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już ktoś tam kiedyś coś robił, wydaje mi się ze powinny być dwa, ja bym wymienił na takie jak Ci mówiłem i masz spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już ktoś tam kiedyś coś robił, wydaje mi się ze powinny być dwa, ja bym wymienił na takie jak Ci mówiłem i masz spokój.

Z tego co widzę nic nie było tam kombinowane, wygląda na fabryczne. Zresztą mam ten samochód już prawie 10 lat, kupiłem od Niemca i nie sądzę żeby było tam coś zmieniane. Podejrzewam że wychodziła seria z jednym klaksonem.....

A tak poza tym to jak tam zmieściłeś dwa klaksony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo normalnie te ktore kupiłem były wielkości starych wiec praktycznie żadnego przerabiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...