Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie ładowarki do telefonu.


kafarek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jak zwykle wpadłem na super plan tylko gorzej z wykonaniem :/ Mam pomysł podłaczyć na stałe ładowarke do telefonu i puścic kabel tunelem i wypuscić go w korytku ktory jest w tunelu ta wieksza wnęka tylko teraz pytanie bo wiadomo ze bezpiecznik na układzie i jakis włacznik bym zapodał ale do czego sie podłaczyć jest tu jakis spec elektryk? Bo ja z elektryką miałem w zyciu tyle wspolnego co świnia z siodłem wiec d*pa :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie podpialem sie po + z radia - ale tego ktory pojawia sie z kluczykiem. Gniazdo "zapalniczki" wsadzilem pod plastyk przy galce zmiany biegow - zalatwia to temat nezpiecznika i nie rozladujesz aku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to jest dobry pomysl aby miec zasilanie po przekreceniu kluczyka! Dzieki za pomysł. Bede kombinowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmujesz ten plastik pod kierownicą, po lewej masz bezpieczniki, tam znajdujesz plus po zapłonie i masę, rozbierasz wtyczkę od ładowarki - tą do zapalniczki oczywiście. Po rozebraniu plus ten ze "sprężynką" i bezpiecznikiem, minus po bokach, podłączasz pod znaleziony wcześniej plus po zapłonie. Ciężko mi to wytłumaczyć bez zdjęć, będzie cieplej i nie poradzisz to pisz na priv, porobię zdjęcia, bo i tak będę montował CB. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ogolnie temat poszedł od CB bo kumpel chce montować cb a ja ładowarke i tak mowie a moze ktos juz robił hehe :P wiec miernik w łape i szukamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szukaj "+" ktory jest z kluczykiem,a nie na zaplonie (czyli swiecace kontrolki itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...