Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mobilna aplikacja GPS.


Rekomendowane odpowiedzi

Moją wioskę widzi a jest mała :) I po numerze do domu. No i nie wali takich baboli jak AM. Każdemu pasuje coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją tak a w mojej już brak wielu ulic więc jak dla mnie to ją dyskwalifikuje definitywnie.

Bo znaczy to że nie jest tak dokładna jak powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja AM będę bronił, Google Maps głupieje czasami przy rozwidleniach, zjazdach, skrzyżowaniach i właśnie wtedy nie podpowie którego pasa się trzymać.. Kiedyś tak nie miałem, od którejś aktualizacji jest lipa,ale używam ze względu na omijanie korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Google maps ma do siebie to że przy zjazdach slimakach itp bardzo łątwo się pomylić, kilka razy już miałem taką sytuację że gdybm nie spojrzał na mape nie wiedział bym gdzie zjechać. Ja używam na iOs Here Maps i jest całkiem okej.

Ktoś poleci coś jeszcze na iOS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się wypowiem - przeorałem wszystkie przez Was wymienione, i tak:

Automapa: PL > UK - ogólnie bez problemów, ale AM najlepiej sprawdza się w PL, pozostałe kraje przelotowo bez problemów, ale kiepsko było z POI w innych państwach, kilka razy się przycięła na kilkanaście sekund i zawsze zaraz przez jakimś zjazdem, jakimś cudem zgubiła ustawienia trasy i przeciągnęła Nas przez centrum Antwerpii tracąc godzinę.

Here Maps UK > PL - ogólnie w takich trasach nic do niej nie mam, ale na Windows Phone miałem raz 'zamrożenia' przez całą drogę co kilka/kilkanaście kilometrów. Ostatnio wujaszek narzekał, że bzdurnie trasy rysuje więc sprawdziliśmy Here,Google i TomToma. Trasa bodaj Mielec > Sopot. Here wyznaczył trasę ~100km dłuższą(!) - przez Kraków (-_-),

Google Maps: genialna jest do codziennego użytku bo współpracuje z Google i szukając czegoś na telefonie jednym kliknięciem mam wyznaczoną trasę. Korki pokazuje ładnie i ładnie je omija, wg mnie bardzo dokładnie przewiduje czas opóźnienia. Drażni mnie tylko brak informacji o ograniczeniach prędkości.

TomTom - przejechał ze mną ostatnie ~4kkm i nic złego o nim nie powiem. Asystent zjazdów jest świetny. Szkoda tylko, że nie da się pobrać tylko potrzebnych krajów, Albo ja nie umiem, próbowałem tylko pobrać potrzebne kraje 'przelotowe' ale nie był w stanie wyznaczyć przez nie trasy. Musiałem pobrać całą Europę czyli prawie 7GB.

Yanosik - oczywiście w Polsce niezastąpiony.

Ostatnio z ciekawości przyglądam się jeszcze Waze (Google Maps z nakładką społecznościową w dużym uproszczeniu), ale nie mialem okazji jeszcze na dłuższą wyprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie wrzuciłem na wyjazd nad morze Google Maps i w tle Yanosik i było lodzio miodzio :D Praktycznie zero stania w korkach, remontach itd :) Tylko raz trafiłem w czwartek na procesję i postój mniej niż 10min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...