Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd


jan1audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, słuchajcie panowie jaki polecacie rozrząd,jakiej firmy ja znalazłem Ruvella, co sądzicie o tej firmie? A wiec doraddzcie żeby nie było lipy. Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do conti jestem nie za bardzo przekonany lepiej juz mi podchodzi zestaw INA z pompa DOLZ co o tym zestawie myslicie. Jak pompa daje rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozrządzie się nie oszczędza, bo można potem za to drogo zapłacić :P

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315223-oryginalny-rozrzad-zestawy-18-19-20-tdi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do conti jestem nie za bardzo przekonany lepiej juz mi podchodzi zestaw INA z pompa DOLZ co o tym zestawie myslicie. Jak pompa daje rade?

jak mozna nie byc przekonanym do czegos co jest montowane seryjnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy conti byl montowany na pierwszy montaz. Ale ok chcialem poznac wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continental pasek

Rolki Ina lub febi.pompa hepu skf lub dolz

Lub ori rozrząd od Hammera-

Ruvilla - Czyli litens czy jakoś tak. Przemyśl rozrządu nie wymienisz jak oleju w silniku więc myślę że tego "kawałka" warto na to poświęcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego ruvilla chcialem kupic orginalny pasek rolka prowadzaca rolka napinajaca i papa tez ruvilla bo znalazlem akurat zestaw caly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np pomp ruvilla nie kupuje bo halasuja tzn w czasie pracy silnika na b.j jęczą. Mimo 100% prawidłowego napięcia napinacze + tego wszystkiego że to klient sobie sam kupował części lecz nie obeszło się że gadania i udowadniania- jedn Pan poszedł na układ że zmieniamy pompę na inną jeśli dalej będzie halasowac nie płaci drugi raz za robotę no i niestety wyszło że zapłacił...Ale była cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtedy kupie rolki i pasek INA a pompa DOLZ co myslisz o tym zestawie? Taki w hurtowni w malborku kosztuje 470zl. Mysle ze dobra cena i jakosciowo tez powinno grac

Słuchajcie koledzy czy wie ktoś może z was jaka minimalną wysokość powinna miec głowica. Bo kupiłem głowice używaną i bedzie szła do szlifu i teraz nie wiem jaką uszczelke kupić. Pomocy? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw rozrzadu-dobry wybór bierz

Co do uszczelki glowicy- tu nie ma znaczenia wysokość glowicy- chodzi o wstawanie denka tłoka w górnym martwym położeniu po za powierzchnię bloku... Uszczelke zakładasz takiej samej grubości jak była czyli masz 3 grubości oznaczone oczkam lub wycieciami.czyli jak masz np z dwoma oczkami to zakładasz z dwoma.zalecana wymiana srub glowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sluchaj. Ja mam inna glowice i z kad mam wiedziec jaka uszczelka byla zakladana. Zawory minimalnie wystaja z glowicy. I teraz nie wiem wlasnie. Obecnie mam na starej glowicy tej co jezdze 3wyciecia. Bo byla planowana ale ten co planowal mowil ze taka sama ma byc czyli powinna byc 2oczka. A tam gdzie kupowalem uszczelke muwil ze musi byc grubsza to dal 3 oczka. Wiec nie mam pojecia, lepiej kupic chyba z 3oczkami jak ma byc pozniej jakas komplikacja z 2 oczkami

To jak panowie jak byla orginalnie wsadzona z 2 oczkami to bez ruznicy wsadzac 2 oczka na nowej głowicy pomimo ze delikatnie wystaja zaworki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłk w GMP -> suwmiarka w dłoń i zmierz ile wystaje tłok po za powierzchnie bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie ma po co miezyc skoro mowisz ze ma byc taka jaka byla uszczelka a byla z 2oczkami i taka zamowilem. Skoro mowisz ze to nic nie ma wspolnego glowica do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie zestawu to srednio dobry pomysl , czesto daja pompe gorszej jakosci a licza za dobra pompe . Tak mi powiedzial kolega z hurtowni czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...