Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa podświetlenie nóg i brzęczyk


kamilzaq34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nie działa mi oświetlenie nóg i brzęczyk. Podmieniałem na inny zamek (myśląc że to wina mikrostyku w zamku) w drzwiach kierowcy, nic nie pomogło sprawdziłem na stykach w zamku przejście i gdy drzwi są otwarte jest przejście gdy zamknięte przejścia nie ma wiec chyba jest dobry (sprawdzałem tak oba zamki). Na lampkach jest napięcie jesli podam masę na krótko z zewnątrz i wtedy żarówka świeci. Gdy otworzę drzwi kierowcy na liczniku nie pokazuje mi sie że są otwarte. Jaka może być tego przyczyna? Jeśli coś nie jasno wytłumaczyłem Proszę pytać. Dziękuje z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.


Podpinam się pod temat!Mam podobne objawy,tylko z prawej strony.Nie działa oświetlenie nóg oraz oświetlenie w dzwiach pasażera wszystko po prawej stronie z przodu.O co chodzi?Gdzie szukać usterki?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dokładnie to samo nie dział podświetlenie nóg pasażera i czerwona lampka w drzwiach, jak otworze drzwi pasażera do główne oświetlenie wnętrza się zapala. Bezpieczniki sprawdzałem. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie plz chciałbym żeby wszystkie światła doświetlenia działały jak należy.W końcu b5 to też Audi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mikrostyk w zamku jest ok i lampki świecą ( myślę, że nie po podłączeniu masy) to wg mnie problem tkwi w przewodach.

Może któryś jest przełamany. Może spróbujcie sprawdzić miernikiem ciągłość lub zmostkować oryginalny innym zewnętrznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wozu pod ręką, ale coś mi się wydaję, że styki od oświetlenia schowane są wewnątrz rygla zamka na słupku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozwiązał problem? U mnie też tak jest i to we wszystkich drzwiach, nagle lampki w boczkach przestały świecić i podświetlenie na nogi. Podczas otwierania auta lampki w podsufitce świecą normalnie, z zamkami wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to że styk w zamku załącza bo sufit świeci . Wobec tego kabelki  niedziałających lampek do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...