Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] błąd 00270


maden

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

proszę o pomoc w rozszyfrowaniu błędu: 00270 - przełącznik cewki 7, otwarty obwód lub skrut do uziemienia lub B+(N94),

jest to błąd skrzyni biegów, mam automat 4 biegowy o oznaczeniu DFG, skrzynia pracuje w trybie awaryjnym (jest tylko 3-ka). przy ustawieniu wybieraka w pozycji D skrzynia czasami "gubi" bieg i muszę przełączyć ręcznie na 3.

auto ma przejechane 135000 wg. licznika.

będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi odnośnie usunięcia tej usterki, nie wiem czy mam wymieniać jakieś czujniki, czy może jest to problem mechaniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego,

w takim razie zrobie tak jak radzisz, jak wymienie ten wtryskiwacz napiszę czy pomogło

Daj znać czy diagnoza była trafiona,bo jak nie to istnieje jeszcze inna możliwość :evil:

Zapraszam na spoty http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_odp_spocik_w_wieluniu-t32842.0.html;msg614150#msg614150

bo Cię jeszcze nie widziałem :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem swoją Audiczkę z warsztatu :) usterka została usunięta przez wymianę elektrozaworu (cewki) który znajduje się w skrzyni biegów. na szczęście przy naprawie nie było potrzeby wyciągania skrzyni :> pozdrawiam wszystkich którym w jakiś sposób może pomóc moja wiadomość :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...