Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 Zbierająca się woda na podłodze pasażera za kierowcą


Wiktor198686

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy dziś po świętach wracałem jako pasażer i zauważyłem że z tyłu za kierowcą zbierają cie duże ilości wody mianowicie woda az przelewa się przy skrętach co może być przyczyną dodam ze u kierowcy dywanik jest mokrawy ale nie aż taki gnój , uszczelki we wszystkich drzwiach są ok nie mam szyberdachu . Z tego co się doczytałem to mogą być kanaliki jakieś pozatykane ale które i gdzie bardzo proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% masz wodę w podszybiu, bo zatkał Ci się odpływ pod akumulatorem... Zajmij się tym jak najszybciej, bo na pewno pod kierownicą w instalacji i module komfortu pod fotelem kierowcy masz już wodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz plastik na podszybiu? Woda moze dostawac sie przez dmuchawe i leciec przez tunel ogrzewania na nogi

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie jutro rozbiore wszystko i poczyszcze odplywy pod cpu i aku wymienie jeszcze szybe bo gdzie indziej czytalem ze mogla sie rozszcz3lnic a i tak mam pekniecie to zrobie dziekuje za info a wiecie moze jak zdemontowac oslone cpu czy zdjac trza wycieraczki bo zadnej zaslepki do odkrecenia jednej ze srob nie mam

co do plastiku to jesli chodzi ci o oslone filtra to tak jest a co do filtra to jest suchy jutro sprawdze uszczelki i odplywy w podszybiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz demontować wycieraczek do tego. Woda zbiera się w tej wnęce z akumulatorem i komputerem.

Koledze nie chodziło o osłonę filtra, tylko dodatkową osłonę akumulatora przy podszybiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a7df780d843902a29e50bd4dfe331967.jpg

O ta oslone mi chodzilo. Kumpel kiedys wyciagal akumulator w passacie i nie zalozyl tego plastiku i woda po szybie leciala przez filtr i dalej kanalem na nogi i tak o to na drugi dzien bylo wody po kostki

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnece z aku jest sucho n8c tam nie widac zdemontowalem cala oslone cpu uszczelka dolna byla mokra wysuszylem ja i zalozylem z silikonem zobaczymy a co do odplywu to tam jest tylko jeden pod aku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie że tamtedy popierdziela woda, u siebie też zauważyłem że troche jest mokro pod dywanikiem kierowcy aż jutro zaglądne , żeby odkręcić pokrywe ecu trzeba ściągać wycieraczki i ta osłone plastikową pod nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wycieraczek nie musisz sciagac

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w moim przypadku bez zdjecia wycieraczek nie doszlo by sie do ostatniej sruby od ecu w niektorych modelach jest zaslepka i tam nie trzeba demontowac wycieraczek Pozatym idkrecilem sruby trzymajace caly mechanizm wycieraczek dla lepszego dostepu do wlotu przewodow od ecu mam nadzieje ze to pomoze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to trzeba wyściagać wycieraczki żeby sie do obudowy dostac . u siebie musze kupic ten plastik caly podszybia bo go nie ma i tam po deszczu lub umyciu woda stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWODEM OKAZAŁA SIĘ TAK JAK KOLEDZY MÓWILI OSŁONA kOMPA WYMONTOWAŁEM JĄ NAŁOŻYŁEM SYLIKONU NA USZCZELKĘ DOCISNĄŁEM SKRĘCIŁEM I SUCHO W AUCIE DZIĘKI PANOWIE  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...