Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

żarówki do halogenów A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, mateusz16 napisał:

Jak zamawiam z alli to muszę wybrać gniazdo typu:....... czy nie ruszać tego?

H11 ?

Opublikowano

Ja mam H11 do auta przed liftem. W załączniku jak świecą same halogeny bez xenonów. Trzeba pamiętać że wtyczkę można podpiąć na dwa sposoby, na jednej stronie będzie błąd i nie będzie się świecił halogen, wtedy trzeba przepiąć na drugą stronę wtyczki.

20171028_214528.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Elegancko to swieci, jutro zamawiam :thumbup1: tylko co tam trzeba wybrac? Mocowanie H11 , a w tych opcjach pod spodem co trzeba wybrac ? :eusathink:

Panowie a znacie może symbol żarówek w kierunkowskazach z przodu i z tyłu? Przedlift, z przodu bixenon, z tyłu ledy. Bo chcialem właśnie jutro zamówić jakie ledowe żarówki do kierunków z aliego, chyba ze macie już jakieś sprawdzone linki do nich? :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu ‎29‎.‎09‎.‎2017 o 19:35, Grohu napisał:

Tutaj fotki z samych halogenów światła dają więcej niż mijania xD 

 

 też je kupiłem,są mega :)

Opublikowano

Z aliego? Jakiś konkretny link?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A mieszczą się one? nie trzeba nic kombinować?

Opublikowano
20 godzin temu, Prz3m09 napisał:

A mieszczą się one? nie trzeba nic kombinować?

Nic nie kombinujesz, wyjmujesz stare, zakładasz nowe.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 10.11.2017 o 21:06, KoJ@K napisał:

Elegancko to swieci, jutro zamawiam :thumbup1: tylko co tam trzeba wybrac? Mocowanie H11 , a w tych opcjach pod spodem co trzeba wybrac ? :eusathink:

panowie, właśnie mi zdechła prawa i muszę zamówić

tam trzeba wybrać opcję trzecią, czyli H11 / H8 / H9 ??

dobrze będzie?

Opublikowano

Tak - H11/H8/H9

Opublikowano
1 minutę temu, krystiano91 napisał:

Tak - H11/H8/H9

a zamawiales juz to?

dziwne one są jakieś, ja mam teraz takie w kształcie litery L

a te to jakieś afrykanerskie :) pasuje to ?

Opublikowano

Tak, zamawiałem - mam już założone. Super świeci, pasują bez problemu i nie ma żadnego błędu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
23 minuty temu, krystiano91 napisał:

Tak, zamawiałem - mam już założone. Super świeci, pasują bez problemu i nie ma żadnego błędu.
 

wkładałeś przez demontaż kratki czy od strony nadkola?

jak długo szły?

Opublikowano

Już nie pamiętam ile ale nie było to jakoś specjalnie długo (3-4tygodnie).
Wkładałem od strony nadkola - jest na forum instrukcja jak to zrobić. Montaż schodzi 5min.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
7 minut temu, krystiano91 napisał:

jest na forum instrukcja jak to zrobić

podpowiesz gdzie? mam z wymianami straszny problem .....

Opublikowano

Zamontowane Oslamp z ali. Błędów brak :)

a4.jpg

Opublikowano

Podałbyś link? Mi dzisiaj minął termin dostawy i założyłem spór, od 11.11 coś ciężko było im dojść, zero kontaktu z gościem ...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 29/09/2017 o 14:01, Grohu napisał:

Czas montażu z 5 minut - wszystko działa i pasuje. Poniżej zdjęcia jak to wygląda w dzień.

bI041oY.jpg YQbmSUF.jpg

wmPqgg1.jpg 0zzTJni.jpg

 Witam, a jakie masz zarowki na swiatlach mijania bo tez ladnie swieca.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Montowałem dzisiaj te żarówki od skośnych, wszystko spoko świecą mega dobrze, ale jakoś słabo siedzą w gnieździe i mają delikatny luz. Obawiam się że mogą wypaść od wstrząsów w trakcie jazdy. Miał ktoś podobnie? Ori żarówki siedziały dość mocno w gnieździe i trzymały się mega dobrze, a te już tak nie siedzą i obawiam się że może dostawać się tam wilgoć. Jakaś rada na to?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.