Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wtopa z kołpakami


sisi1977

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem oto takie kołpaki http://www.allegro.pl/item162510498_kolpaki_audi_a4_po_99_super_z_chromem_tanio.html ja mam wóz z 95roku,a w opisie jest napisane ze kołpaki są od audi 99 po liftingu.nie pasują na moje koło 15cali,oczywiscie kołpaki są orginalne co jest napisane na odwrocie (oooo Germany WLA 4B0 6011470 PA66-M15).czy to jest jakas róznica bo juz nie kumam :rolleyes:kołpaki 15 cali i moje koło ma 15 cali :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic a nic.nawet wyjąłem koło zapasowe z bagaznika zeby lepiej spasowac ale lipa.wygląda tak jakby to było 16 cali.czy to mozliwe ze po 99roku 15 cali zmieniło rozmiar na 15 cali zmutowane :eek: .nie wiem nie wymądrzam sie poczekam co inni koledzy powiedzą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jak to są 15 to powinny pasować. No chyba że kupiłeś 16 i gość z tej aukcji nie wiedział co sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sisi mam dokladnie ten sam problem! Bylem juz u wulkanizatora rzucil okiem i stwierdzil ze to sa 15.. Probowalem na zimowki (15 cali) zalozyc i nic! Probowalem na dojazdowke i to samo.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie takie same kołpaki założone i pasują bez problemu, oczywiście 15', zobacze jeszcze ich nr i napisze

[ Dodano: 17-02-2007, 15:32 ]

no i sprawdezilem, faktycznie inny mam nr, u mnie to WLA 8Z0 601147A PA66-M15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupiłem drugi komplet takich samych tylko ze 15cali i mam nadzieje ze nie bedą to znowu 16-stki.400zł juz straciłem ,musze sie tych 16-stek pozbyć.a moze takich kołpaków 15-sto calowych nie robili :question:a numer tych 16 to taki bo tamten zły podałem WLA 4B0 601147C PA66-M15.(16cali=40,64cm 15cali=38,1cm.)

[ Dodano: 21-02-2007, 21:27 ]

dark79 :biggrin: tak jak myślałem sprzedawca sugerował sie pewnie tym koncowym napisem M-15,a z tego co sie okazuje to 16 i 15 cali maja taka samą końcówke numeru seryj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...