Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koła dwumasowe


bialy93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy wie ktoś może czy jest jakaś różnica w kołach dwumasowych? Mam silnik BRF i chce kupić koło dwumasowe tylko nie wiem czy od innego 2.0 TDI podejdzie. Czy jest jakaś różnica pomiędzy 136 a 140 KM. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup i zamontuj od BRD i masz spokuj...pasi P&P - ludzie zakładają taki zestaw do 1,9pd aby wytrzymywalo fantazje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni BRD od BRF przepraszam za może banalne pytania ale nie znam się jeszcze tak na Audi. A co do tych innych dwumas to czymś się różnią? Bo boje się że wydam 2000zł i okaże się że nie podejdzie. Wole zapytać ludzi którzy ogarniają ;)


Szukam takiego koła na allegro i są te symbole np.03L105266AD i dużo innych a jeszcze nie wyciągałem starego bo zaczęło się od wczoraj jakies delikatne stukanie i wibracje na pedale. Jak ktoś ogarnia albo ma na handel to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na allegro, tylko weź od naszego forumowego kolegi dzika. Ma bardzo dobre ceny, mi za koło LUK, które na allegro jest po 1100zł średnio zaproponował niewiele ponad tysiąc. BRD ma większą średnicę jeżeli się nie mylę i znosi więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info na pewno się do niego odezwe. Ale skoro ma większą srednice to nie bedzie problemu z rozrusznikiem itd? a z tego co sprawdzałem to chyba nie ma różnicy pomiędzy innymi modelami silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty chcesz załozyc 2umase od poprzeczniaka....od np A3 2.0CR.TDI ?? a jak sie okaże ze jest koło nizsze lub wyzsze i nie bedziesz miał sprzegła po załozeniu skrzyni lub nie bedziesz mógł skrzyni włozyc...pamietaj ze montowanego elementu juz nie oddasz sprzedawcy...

BRF i BRD maja ta sama srednice sprzegła czyli 240mm tylko ze 2umasa od BRD / BVA sa bardziej wytrzymalsze ze wzgledu na moc 170km silnika... na 4um opisanego tego jest od groma.

a tu masz link do etki.

http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2006-10525-crankshaft-conrod-bearings/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki właśnie o to mi chodziło czyli koło ma miec 240mm średnicy itd. A prosze powiedzcie mi docisk ma wyglądać :

http://allegro.pl/a4-b7-2-0-sprzeglo-kompletne-dwumas-03g105266at-i5902009730.html

czy

http://allegro.pl/vw-golf-vi-6-kolo-dwumasowe-03g105266bh-i5092632255.html(wiem że to od golfa ale po symbolu niby dwumas pasuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak celujesz w używkę to już może lepiej dołóż do jakiegoś regenerowanego koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może też zapytam.Kiedyś kupiłem sprzęgło razem z dociskiem do mojego BPW ale do dziś nie było potrzeby wymieniać bo odzywa mi się dwumasa. Mogę kupić taką od BRD dwumasę i zagra to ze sprzęgłem LUKa które mam od BPW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie bardziej celuje w używaną dwumase bo moja się odzywa a podobno sprzegło było wymieniane ale wole się upewnić żeby nie było jakichś problemów a nowy dwumas 1200zł a mam używke w dobrym stanie za 400zł a puki co za dużo wydatków na głowie żeby myslec o nowym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...