Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4


venom171

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie ma aż tak dużo roboty z tym :) Dzięki za mały tutorial, przyda się.

::Mały UP::

Chciałem sprawdzić czy działanie dispelxa jest tak dobre jak opisywane na forum a wyświetlacz już też wołał o pomstę do nieba, wyszło całkiem nieźle i śmiało polecam displexa do odnowienia wyświetlacza naszych navi, ale żeby było tak na 100% dokładnie to trzeba odkręcić wyświetlacz od navi i sciągnąć tą plastikową ramkę.

3RZaOuA.jpg

Pacjent przed zabiegiem:

E96Fxzk.jpg

IBw2pQc.jpg

iwmDa2D.jpg

ckUVHYw.jpg

No i pacjent po zabiegu:

TF8ODKT.jpg

7M7wT1z.jpg

CiL7oNf.jpg

mkauC6h.jpg

Wyszło ładnie ale powłoki matowej już nie ma i teraz w słońcu będzie lusterko..

też

Takie małe pytanko do Ciebie, jak się sprawuje ten motor?

Jakie ma wady?

Na co uważać przy zakupie?

Pytam ponieważ też rozglądam się za b7 2.0TFSI Quattro

Z tym, że ja myśle też nad instalacją LPG.

Bo jednak koszta jeżdzenia na samym PB przy 200KM są podejrzewam spore bo 10l to napewno wychodzi :)

Może byś zapytał kogoś kto takim autem zrobił chociażby 100KKM, bo Bartek po 2 miesiącach powie Ci tyle co można wyczytać AutoŚwiat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyszło ładnie ale powłoki matowej już nie ma i teraz w słońcu będzie lusterko..

Folia załatwi sprawę aby nie było lustra w słońcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ładnie ale powłoki matowej już nie ma i teraz w słońcu będzie lusterko..

Folia załatwi sprawę aby nie było lustra w słońcu ?

Można spróbować, zawsze to jakaś opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko do Was. Jaki kolor zacisków hamulcowych proponujecie?
Myślę nad czymś takim:
http://allegro.pl/showitem/description/6102470004.html
Chodzi mi o nr kolorów: 2167, 2170 lub 2172. Najbardzie skłaniam się ku kolorze pomarańczowym lec boję się czy nie będzie to za bardzo oczojebnie lub nie będzie wyglądać po prostu śmiesznie hmm..

MGW5u1Y.jpg8dOfQPV.jpg

OasHEAE.jpg

Edytowane przez venom171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko do Was. Jaki kolor zacisków hamulcowych proponujecie?Chodzi mi o nr kolorów: 2167, 2170 lub 2172. Najbardzie skłaniam się ku kolorze pomarańczowym lec boję się czy nie będzie to za bardzo oczojebnie lub nie będzie wyglądać po prostu śmiesznie hmm..

A robiłeś coś z heblami? Seryjny zacisk szału nie robi niestety, nawet z S4 więc ja zrobiłem klasyczne czarne + blaszka S4 dla kontrastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko do Was. Jaki kolor zacisków hamulcowych proponujecie?Chodzi mi o nr kolorów: 2167, 2170 lub 2172. Najbardzie skłaniam się ku kolorze pomarańczowym lec boję się czy nie będzie to za bardzo oczojebnie lub nie będzie wyglądać po prostu śmiesznie hmm..

A robiłeś coś z heblami? Seryjny zacisk szału nie robi niestety, nawet z S4 więc ja zrobiłem klasyczne czarne + blaszka S4 dla kontrastu.

No wlaśnie nie robiłem nic więc może lepiej pomarańczowy odpuścić? kolor 2170 byłby najbliższy kolorowi budy. Bardziej chodzi w tym temacie o estetykę hamulców niż podkreślanie ich "nie męskiego" rozmiaru.

:Mały Up:

W aucie zostały wymienione świece na ngk PRF7Q oraz wymieniłem jedną cewkę z powodu wypadającego zapłonu. Bluetooth śmiga bo o tym też zapomniałem napisać, powoli myślę o zmianie więc jeśli ktoś chętny to można walić na PW cena 39500 do negocjacji, autko opisane w tym temacie, zapraszam serdecznie. :)

Edytowane przez venom171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak zroilem z ekranem navi i jest ladnie ale jednak ta matowa folia by sie przydala.

P.S. Szkoda ze stop z tyly nie swieci z caloscia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Up cena 38 500 do negocjacji, sprzedać w tym kraju auto w które właściciel włożył sporo serca i $$$ to jakaś masakra.

"Panie a czemu ten silnik tak cyka", ,no to odpowiadam "Bo tak pracują wtryskiwacze, auta z bezpośrednim wtryskiem i jest to normalne w tych motorach"

"E nie panie coś mi tu nie gra, to tak nie może cykać", no to powiedziałem

"do widzenia" :D

Autem jeżdżę nadal, ma się bardzo dobrze, a wszytkich ludzi którzy sami na miejscu wymyślają sobie w głowie awarie aby zejść z ceny serdecznie pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak masz szczęście, że ktoś był. Ja nawet jednego telefonu w sprawie mojej eski :D

Bo najlepiej to oddać auto za darmo i jeszcze dopłacić za pełny bak paliwa ;) Tak to chyba widzą potencjalni klienci. Lepiej niemckiego ulepa kupić włożyć w auto 10 tyś a na forum napisać ze stan idealny bo kupiony od dziadka z niemcowni. :)

Edytowane przez venom171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...