Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pancerwagon CC - 2.0 Tdi 170km in progres..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I stało się przyszedł czas na zmianę mojego ukochanego auta na inne, padło jednak na cc :) przeklejam opis z Leon forum.

Jest to drugi VW w domu bo jest jeszcze B6 Variant ale to jednak zupełnie inna klasa auta. Żona zabrała Leona więc ja też muszę mieć czym latać na spoty :) i nie żałuję wyboru, chodź brakuje 4ro pędu bo to jednak fajna sprawa jest.

PASSAT Cc

Model 2010, produkcja 10.2009, pierwsza rej 01.2010.

2.0 Tdi 170 km

Skrzynia DSG 6g

Felgi 18" Interlagos

W środku chyba full: amortyzatory DCC, fotele grzane i wentylowane, elektrycznie ustawiane z pamięcią, lusterka boczne foto chrom el. składane, solarium w dachu, rns 510, Multi funkcja i łopatki zmiany biegów, wyświetlacz kolorowy, asystent pasa ruchu, parkowanie koperty asystent, aktywny tempomat, zawieszenie adaptacyjne DCC, i tak dalej i tak dalej.

Na start trzeba troche zrobić w aucie, Kpl przegląd olej do skrzyni, nie uruchamia się Klima i brakuje plastików pod maską no i zawias wybity . Do tego naliczone 5 wgniotek będą wyciągane, a w niedziele zaczynam polerke :) bo lakier jest wg mnie zaniedbany.

Mody które będą przeprowadzone w tym roku to

- montaż Eibach pro kit

- przyciemnianie szyb z przodu lekko

- wydech dwururka

I więcej chyba nie potrzebuje :)

Co do felunku ten sezon latam na org później kładę na nie zimowki i następny sezon będzie zmiana na coś innego.

Pierwsze foty aukcji ja wrzucę moje w niedzielę jak będę go dłubac detailing. Obecnie do piątku wisi na podnośniku :

Hamulce przód i tyl

Tuleje wahaczy przód i tyl

Eibach pro kit

Rozrząd kpl

Wymiana dwumasu

Przegląd z filtrami i oliwa DSG

169iwdy.jpg

w6s65t.jpg

CO DO POWYŻSZEGO CIEKAWE JAK AMORY DCC ZAGRAJĄ Z EIBACH, OBECNIE LATAM TYLKO NA TRYBIE SPORT I CZUĆ ŻE JEST TWARDO :)

Opublikowano

ile dales?:)

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

10 tys mniej niż na aukcji :P

Opublikowano

cena samego pakietu startowego chyba zwala z nóg hehe :wink:

Opublikowano
  • Autor

No każdy sobie może policzyć :)

Na szczęście firma płaci większość. :D

Inaczej bym go nie wziął bo by się nie kalkulowalo. Ale wersja wyposażenia jest jebitna :) więc wyjdę na swoje.

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

osobiscie nie kupilbym :)

Opublikowano

Dlaczego ? Siedzenia są za bardzo wygniecione ? :D

Ładny kolor :thumbup1:

Edytowane przez carrera369

Opublikowano
  • Autor

Siedzenia są akurat w bardzo dobrym stanie. Gorzej z lakierem, ryski wgniecenia itp

Opublikowano

pomyśl nad zewnętrznym R-line, robi robotę :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zobaczę jaki będzie efekt na Eibachu i może kiedyś, na razie fundusz operacyjny zbliża się do "0" zera


Taka sytuacja 28s7bid.jpg
Po. Tygodniu prac przy aucie, 10 kłótniach z mechaników i współpracownikiem auto wyjechało :) zostały jeszcze na jutro założenie dystansow

19l6vb.jpg
Opublikowano

Parking dla Lamborghini i Bentley ? :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No tak czasami parkuja jakieś :) ale mój też nieźle tam pasuje :D

Lambo i bentley Bo obsługujemy też te marki jak autoryzowany w Polsce.

na szybko z kalkulatora

2qty2ig.jpg

x0s9pu.jpg

desb2e.jpg

Opublikowano

Fotele wyglądają na mega wygodne, a są?:) przeczyść je bo sie świecą jak psu mazak

230 do tyłu wyprowadzone? to standard czy opcja?

Opublikowano

u check sie pali? :P

Opublikowano
  • Autor

230 z tyłu jest w tej wersji wyposażenia, check się pali jak w każdym aucie na zapłonie :)

A świecą siębo taka fotka wyszła, wczoraj je poptraktowałem megsem. Się ślizgam teraz :)


Przu okazji dyżuru w pracy dzisiaj sprzątanie Kombiacza.



Przy cc B6 teraz taka Bida sięwydaje.


2pr8vtv.jpg
21brij8.jpg
Opublikowano

Jest to drugi VW w domu bo jest jeszcze B6 Variant ale to jednak zupełnie inna klasa auta.

Tzn? B6 Variant to praktyczniejsza wersja CC... To są dwa te same samochody w innym papierku.

Opublikowano
  • Autor

tak ale wersja wyposażenia cc sprawia że są to dwa inne auta, przejedź się zobaczysz róznice, tak samo b7 i nowe cc. Niby wszystko to samo, a jednak nie

Opublikowano

Wypasiony CC :) Dawaj 510! Po co ci dwa? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj kilka godzin z megsami:
1. MYJNIA
2. GLINKA BLUE
3. MYJNIA 2
4. Średni Pad i Megs Ultimate Compound
5. Lekki Pad i Megs Swirl
6. Czarny Pad + Politura
7. Wosk Carnabua Megs
8. Do skóry Meguaiars 2PC
i inne drobniejsze zaprawki, odkurzania, i prania dywanów :)
A oto efekty:
OUTSIDE:

34yb8yh.jpg

34ss5mo.jpg

30tks5g.jpg

2d1l93a.jpg

zmaz2d.jpg

2jaf794.jpg

2wdopwp.jpg
WORK:

jpvpt0.jpg

2m4d15t.jpg

rr31g3.jpg

14mxg8h.jpg

2uot8n8.jpg

153pcll.jpg

16m9kzq.jpg

24ywrnq.jpg

10epxna.jpg

5bzqkj.jpg

INSIDE:


x2m4gm.jpg

2l8vkb6.jpg

Opublikowano

wow..ile ci zajeło doprowazenie lakieru do takiego stanu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.