Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żółta lamka silnika.


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,od kilku dni za każdym uruchomieniem silnika pali się żółta lampka silnika i nie gaśnie.Po odczytaniu błędu w Holenderskim garażu---Motor is inlaatspruitstukklep------po przetłumaczeniu na polski----Klapa kolektora dolotowego silnika mechanik powiedział że to wyskoczyło ponieważ siadł jakiś elektroniczny układ.Zięć był i przy nim ściągał jak to zięć powiedział wąż i go przemył coś psikał do środka ale to nic nie dało,dlatego jego diagnoza postawiona brzmiała o układzie elektronicznym.Powiedział wprost że nie będzie szukał w serwisach lecz po innych tańszych sklepach.i da znać.Może ktoś podpowiedzieć czy tak faktycznie może być i czego mam się spodziewać?Nadmienię że poprosiłem go o numer katalogowy tej części i ma mi przesłać na emaila jak znajdzie według mnie jakiś zamiennik.Jak to bywa zapewne będę zamawiał to w Pl by koszta były mniejsze.Nie płaciłem mu bo nawet nie chciał za dzisiejsze przeczyszczenie i diagnozę,robie u niego co roku przegląd i wymianę opon,raczej na mechanika uczciwy gość bo i polka pracująca u niego ma bardzo dobra opinie jako o człowieku i mechaniku.Bardzo proszę o jakieś wskazówki odnośnie elektronicznej części lub być może chodzi o jakiś czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...