Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T 2.7 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze pojecia nie mam jakiej firmy są, kupiłem nowe ze śrubami 20mm i zapłaciem 220zł. Nie biją są bardzo dobrze wykonane, jak ją obniżę to wrzuce zdjecia jak sie prezentuje :)

Masz może jakiś link do tych dystansów?

http://olx.pl/oferta/dystanse-do-kol-poszerzajace-os-audi-vw-seat-skoda-15-20-25-30mm-sruby-CID5-ID8oFj3.html#5b4d055537

zadzwoniłem powiedziałem ze do audi A5 potrzebuje 20mm i przysłali idealne :)

Przy 2.7 i multitronicu z takim przelotem raczej dałbym sobie spokój z mocnym softem bo będzie cykająca bomba.. zrobisz jak uważasz. Sprzedać Ci to z programem też będzie gorzej bo każdy będzie się bał.

Naprawiasz więcej 3.0 TDI bo ich w cholere więcej jeździ..

2.7 TDI W A5 nigdy w quattro nie występowało. Wobec czego inaczej trafić nie mogłeś. Podobnie ze skrzynią.

Masz racje kolego 3.0 jest o wiele więcej niż 2,7. Kupiłem 2,7 bo taka mi się trafiła od mojego znajomego z Francji, jezeli miałbym szukac w Polsce to wybór by padł na 3.0 w manualu oczywiscie no ale trudno. A co do skrzyni to mówił ze była robiona ale kwitów żadnych na to nie mam wiec pewnosci tez nie mogę mieć

Edytowane przez Patryk1533

Opublikowano

dzięki za linka :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i póki co tak wyglada wersja finalna mojej A5 troche jej się przytyło :)

Do tej pory udało mi się zrobić:

-kompletna wymiana zawieszenia przód (wszytskie wahacze itd)

-nowe tarcze hamulcowe wraz z klockami przód i tył,

-pomalowane zaciski na srebrno,

-malowanie przodu z powodu odprysków,

-pełen "datajling",

-ori felgi 18` pomalowane proszkowo na grafit w słoncu pięknię się mienią :),

-nowe opony,

-dystanse 20mm na tył,

-sprężyny obniżające -25mm

MRA8f3w.jpg6TXJg0H.jpg6oRAQgD.jpg

jvmgrol.jpg

Edytowane przez Patryk1533

Opublikowano

mam straszny sentyment do tego auta.. :(

Opublikowano
  • Autor

mam straszny sentyment do tego auta.. :(

Będę chciał ja w przyszłym czasie sprzedać myślę okolice sierpnia bo dla mnie jest zbyt nie praktyczna i zbyt słaba :) Hmm myslę ze A6 C7 jezdzi sie o wiele lepiej niz A5

Opublikowano

jeździ się inaczej, lepiej :) ale w moim przypadku A5tka była autem, którym jeździłem dotąd najdłużej.. mam po prostu do niego sentyment, bo bardzo dobrze mi się nim jeździło. i myślę, że wrócę jeszcze do tego modelu, w wersji cabrio ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A wiec tak. Powoli szykuję sie na zmianę auta więc jak ktos jest zainteresowany proszę śmiało pytać odpowiem na kazde pytanie auto technicznie w stanie perfekcyjnym zewnetrznie poza tylnym zderzakiem (bardzo delikatnie jest przetarty) i przednim zderzakiem bo jakis pajac mi delikatnie puknął i jest rysa... A tak poza tym stan wręcz salonowy :D Jak wiecie jestem strasznym pedantem jezeli chodzi o auta. :)

bDkEiTU.jpg

Edytowane przez Patryk1533

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakies zainteresowania co do auta?

Jakie kolejne w planach?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i stało się. A5 sprzedana następca juz stoi w garażu :) Jest to moja juz 2 taka BMW e61 535d polliftowa 2008 rok 286KM po chipie w niemczech na 350KM i 700Nm w pełnym Mpakiecie oraz z pełnym mozliwym wyposarzeniem z fotelami z masażami i innymi i pakietem indywidual :)

Opublikowano

Pogratulować ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wspaniale auto! :-) Jak kiedys nie bede musial miec auto rodzinnego to tez sobie takie kupie :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.