Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 AEB] silnik!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

Jestem dumnym posiadaczem od nie dawna audi a4b5 1,8T 150hp z 1998.

Ogólnie fajnie pięknie ale czy są jakieś duże minusy tego motoru jak np. w lagunach padające turbo i panewki?

Opublikowano

Podstawa to fullsyntetyczna oliwa i ogolna dbalosc o podzespoly

Opublikowano
  • Autor

Podstawa to fullsyntetyczna oliwa i ogolna dbalosc o podzespoly

co mam zrobić jak poprzednik wlał półsyntetyk? płukać silnik?

Opublikowano

Jak chcesz.

Opublikowano
  • Autor

Jak chcesz.

jak po prostu wymienię olej też będzie git?

Opublikowano

Bedzie. Tylko zadnych Szajstrolli.

Zapodaj motula LMa lub Valvo

Opublikowano

Momencik:) Ja zalałem castrola i nie zauważyłem jakoś różnicy między mobilem który był wcześniej :P póki co nic się nie dzieje :) a full syntetyk to co 5w40 bo przecież 10w40 to pół syntetyk a czytając forum jest trochę ludzi którzy jeżdżą na tym i też mówią że bez problemu :wink: Co do tego oleju to zdania są podzielone jak zauważyłem :decayed:

Opublikowano

Momencik:) Ja zalałem castrola i nie zauważyłem jakoś różnicy między mobilem który był wcześniej :P póki co nic się nie dzieje :) a full syntetyk to co 5w40 bo przecież 10w40 to pół syntetyk a czytając forum jest trochę ludzi którzy jeżdżą na tym i też mówią że bez problemu :wink: Co do tego oleju to zdania są podzielone jak zauważyłem :decayed:

za smarkaty jestes jeszcze aby rozrózniac podstawy

nie każdy 5W to fulsynetyk jak i 10W pólsyntetyk

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za info Panowie. Pytam, bo to moje pierwsze auto z Turbo zawsze bł litraż i wystarczało :) ma zalanego castrol 5w40 ale bedzie zmiana na inny. Temat zamykam :) Pozdro

Opublikowano

Momencik:) Ja zalałem castrola i nie zauważyłem jakoś różnicy między mobilem który był wcześniej :P póki co nic się nie dzieje :) a full syntetyk to co 5w40 bo przecież 10w40 to pół syntetyk a czytając forum jest trochę ludzi którzy jeżdżą na tym i też mówią że bez problemu :wink: Co do tego oleju to zdania są podzielone jak zauważyłem :decayed:

za smarkaty jestes jeszcze aby rozrózniac podstawy

nie każdy 5W to fulsynetyk jak i 10W pólsyntetyk

O proszę kolega profesjonalista:) Może jestem zasamarkaty ale mówię na czym ja jeżdżę i jakoś nie zauważyłem różnicy między boskim mobil 1 a znienawidzonym castrolem:p i tylko tyle a kolega reaguje jak bym mu gwałcił wybrankę:P

Opublikowano

A ja widzę różnicę.Po Castrol została tylko marka :( .Obecnie mam 2 auta jeżdżące na LM i dolewki między wymianami spadły prawie do zera.A castrola dolewałem jakby wodę.Myślałem,że silnik do remontu ;) .Do 1,8T tylko 5W-40 i to co każdy wymienia LM,Motul,Valvoline albo Millers.I widziałem jaki syf w silniku miałem w poprzednim 1,6 co był lany Castrol 10W.Teraz jeździ szwagier na LM 10W-40 Mos2 i jest o niebo lepiej. :)

Opublikowano

Ja tez z czystym sumieniem polecam castrol'a. Leje do a4 1.8t,zero dymienia,zero dolewek.Zmieniam co 10tys czyli czasem dwa razy w roku. Od wymiany do wymiany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.