Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Elektrycznie składane lusterko


tomaszzz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeś

a mam pyt jak sie składa te lusterko bo wiem ze tylko recznie czy elektrycznie

Jeśli elektryczne, to przy tym pokrętle, którym wybierasz lewe lub prawe lusterko, powinieneś mieć dodatkową ikonkę składania lusterka, wtedy wystarczy przekręcić maksymalnie w lewo i się złożą (tylko na włączonym zapłonie).

BTW. Czy wam jak się składają to tak strasznie hałasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w instrukcji wyczytałem, że tych lusterek nie można składać ręcznie. Jak się zdarzy że o coś zaczepimy i się przestawią to należy obrócić pokrętło na ikonkę żeby mechanizm się sam zamkną a następnie powrócić do pozycji wyjściowej! Może ktoś zrobił na siłe ręczne "prostowanie" i coś się przestawiło albo wyłamało :mysli: Smarowanie raczej nic nie da a nawet może sprawe pogorszyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie mam składane lustereczka jak przechodzę w tryb składania to od wczoraj się składa tylko prawe lewe nawet nie drgnie??? :no: ale regulacja wkładu działa może ktoś potrafi mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu- z góry wielkie dzięki :hi:

do wszystkich ktorzy napisali ze nie zawsze im zatrybi

trzeba zdemontowac lusterko i rozebrac na czynniki pierwsze by miec dojscie do mechanizmu i silniczka, tam wszytsko trzeba wymyc w wd-40 i nasmarowac od nowa i bedzie malina :good: jest troche roboty, ale efekt jest wart :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...