Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Slychac przegub po zmianie gumy i wymianie smaru


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wczoraj zmieniałem gumę na przegubie bo w starej zrobiła się małą dziurka i leciał powoli smar. Wymieniałem gumę , przegub dokładnie wymylem w benzynie naładowałem smarem w komplecie złożyłem i przegub zaczął cykac na skreconyh kołach przy jeździe do tyłu... wcześniej nic nie było słychać. Czy coś mogłem źle zrobić ? Wszystko robiłem tak jak być powinno łącznie z tulejka dystansowa. Jakieś sugestie czemu zacZął cykac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wczoraj zmieniałem gumę na przegubie bo w starej zrobiła się małą dziurka i leciał powoli smar. Wymieniałem gumę , przegub dokładnie wymylem w benzynie naładowałem smarem w komplecie złożyłem i przegub zaczął cykac na skreconyh kołach przy jeździe do tyłu... wcześniej nic nie było słychać. Czy coś mogłem źle zrobić ? Wszystko robiłem tak jak być powinno łącznie z tulejka dystansowa. Jakieś sugestie czemu zacZął cykac ?

Smar ładowałeś bezpośrednio w przegub czy w osłonę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w przegub. Dodam że ta koronka w środku z kulkami miała lekki luz wokół własnej osi i nie był aż tak ścisły chyba że to normalne ? JeŹdziłem trochę samochodem i smar raczej się już rozszedł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gumę też powinieneś dać, ale jak miał widoczny luz to już może za późno na jego odratowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko wcześniej przed moją ingerencja w ogóle nawet puknięcia żadnego , a teraz pyka no ale cóż wymienić trzeba

Edytowane przez nike166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gumę też powinieneś dać, ale jak miał widoczny luz to już może za późno na jego odratowanie.

Po co w gumę smar? Smar ładuje się tylko w przegub, bo tam on jest potrzebny a guma jest po to, żeby smar nie wyleciał i syf nie leciał w kulki Edytowane przez fanthomas18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegub wymieniony problem ustąpił :) założyłem GSP zobaczymy ile pochodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...