Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek drzwi kierowcy przepuszcza powietrze


wojtek734

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ten oto element przepuszcza mi powietrze:

6245119000_1414695342.jpg

Po odczepieniu białego przewodu i zatkaniu go, pompka wyłącza się, gdy przewód jest podpięty, powietrze ucieka gdzieś tam w mechanizmie (w ogóle się nie zamyka/otwiera). Pytania:

1)Co z tym zrobić?

2)Da się to jakoś naprawić czy trzeba kupić cały ten element co na zdjęciu?

3)Jeżeli trzeba kupić, co z wkładką, nowy kluczyk czy jak?

4)Jak to w ogóle wymontować, zdjęcie jest z internetu, ja nie wiem jak tam w ogóle rękę włożyć żeby to jakoś wyciągnąć/odkręcić, najlepiej byłoby wyciąć cały fragment drzwi xdd

Pozdrawiam

Edytowane przez wojtek734
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś wyjął zamek i go obejrzał. Najprawdopodobniej zepsuła się ta biała część Na zdjęciu (do której dołączony jest wężyk). Samej tej części nie dostaniesz, więc trzeba kupić cały zamek.

Sama wkładka nie ma nic wspólnego z zamkiem. Są to rozłączne części połączone cięgnem.

Musisz zdjąć tapicerkę, odpiąć cięgna ( na wszelki wypadek zrób sobie zdjęcie przed demontażem), odkręcić dwie śruby Torx i już. Składasz w odwrotnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, zrobiłem to trochę wcześniej przed Twoją wypowiedzią :D Wkurzyłem się i wszystko wyrozbierałem, zajęło mi to chyba z 2 godziny. Uszkodzona była gumowa membrana w środku tego białego, objechałem na złom i dostałem całą tą część za 30zł, zamieniłem tylko membranę, wyskładałem i wszystko gra jak należy :) Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...