Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lamp Bi-Xenon + Neon ( LED ) w miejsce zwykłych lamp LIFT 2012-2015 oraz ich poziomowanie


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zamontować lampy Bi-Xenon + Neon ( LED ) w miejsce zwykłych lamp w Audi A4 B8 LIFT 2012-15 aby:

- Neon (LED) służył jako światła do jazdy dziennej i załączał się automatycznie po przekręceniu kluczyka.

- Neon przyciemniał się po włączeniu kierunkowskazów, oraz włączeniu świateł pozycyjnych i mijania.

- Działa funkcja FLASH (mruganie długimi na dziennych).

Numery MCE obsługujące Bi-Xenon + Neon ( LED ):

U mnie 8K0 907 063 DH



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda że nikt nie nie chce się podzielić wiedzą

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych osób, które mają zmienione lampy w poliftach 12+ na neon led.

Czy ktoś wyrezał prawidłowo poziomowanie?.

A może moje pytanie skieruję również do osób zarabiających na tym. Da się to wyrezać prawidłowo, znacie kogoś kto to robi?

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych osób, które mają zmienione lampy w poliftach 12+ na neon led.

Czy ktoś wyrezał prawidłowo poziomowanie?.

A może moje pytanie skieruję również do osób zarabiających na tym. Da się to wyrezać prawidłowo, znacie kogoś kto to robi?

musisz sprawdzić kompem czy twój sterownik obsłuży bixa jeśli tak to nie wiem czym problem, jeśli chcesz mogę ci co nieco poradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych osób, które mają zmienione lampy w poliftach 12+ na neon led.

Czy ktoś wyrezał prawidłowo poziomowanie?.

A może moje pytanie skieruję również do osób zarabiających na tym. Da się to wyrezać prawidłowo, znacie kogoś kto to robi?

musisz sprawdzić kompem czy twój sterownik obsłuży bixa jeśli tak to nie wiem czym problem, jeśli chcesz mogę ci co nieco poradzić

Rocznik 2012 POLIFT /START STOP/GRZANE FOTELE / PAKIET OŚWIETLENIA QQ1 / PARKTRONIK TYŁ / SPRYSKI /. Wszystko + Bixy nieskrętne u mnie działają na sterowniku 8K0907063DH. Sprzedawca sterownika zapewniał, że wszystko da się zakodować. Proszę w takim razie o info co dokładnie będę potrzebował do prawidłowego założenia poziomowania (oraz kodowanie).

Numer czujnika to 8K0907503 ? Rozumiem, że potrzebne są dwie sztuki prawy i lewy...

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najbogatsza wersja do polifta ?

Dzwoniłem do ASO o dostępność DH dziś ma oznaczenie DL - czy to będzie wszystko obsługiwać xenony, parktronic przód i tył, grzane fotele itd?

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przymierzm sie do zalozenia xenow+neon do polifta i totalnie nie wiem co i jak...przerabial ktos temat i jest zadowolony?

zagadaj do wrclaguna na pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skompletowane części do zmiany lamp halogenowych na Bixenon (Lampy, wtyczki, piny, przewody i sterownik 8K0907063DH) do polifta (2012).

Mam pytanie, czy mógłby ktoś mi udostępnić schematy do polifta (hologenowe i bixenon), bo nie chciałbym podchodzić do tematu bez schematu. Nie wiem na ile modyfikacja różni się w stosunku do przedlifta, który jest dosyć dobrze opisany w innym temacie.

Jak wygląda sprawa kodowania w polifcie i kwestia samopoziomowania?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziomowania w polifcie na forum chyba nikt nie ogarnia,
w manualu zrob to sam masz chyba schemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Udało mi się zmienić moduł, podłączyć lampy ( o dziwo nie było to trudne) i w sumie same w sobie lampy działają poprawnie na kodowaniu z nowego modułu, który pochodził z auta który  miał pełną opcję, u mnie do niej daleko...Nie podłączyłem samopoziomowania, bo nie mam jeszcze gratów.

Pytanie moje. W który miejscu miejscu należy zmienić ori Kod?Jest tak samo jak w przed lifcie? (BYTE 0,2,14,15) czy inaczej?

Proszę o pomoc..

Mój ori Kod Moduł AD:

290000308034A7C00081000300001F1F001C070806000201000004000000020000000020000000

KOD z nowego modułu DH

260000100034AFF03D814083000019090F9CC388A2090221000008004401030100000064000000

Oczywiście na Fisie wywala mi błąd samopoziomowania. Można wyłączyć ten komunikat, nie podłączając samopoziomu? W którym miejscu kodu jest ukryty samopoziom?

Zdejmował ktoś z Was Ochronę Komponentu w Trójmieście? Polecicie jakieś miejsce i jaki to byłby koszt?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 bajt dajesz na 00 - znikinie ci blad poziomowania na fis

 

sciagalem u plichty koszt 300pln

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki jutro zmienię ten 31 bajt, aczkolwiek chciałbym podejść do tematu samopoziomowania.

Nikt nie ogarnia tego w polifcie, bo nie warto, czy jest z tym duży problem??

Do Plichty jutro zadzwonię się umówić.

A które Bajty odpowiadają za same Lampy (Bixenon, neon itp?) Coding helper nie podaje mi całego tłumaczenia.

A jak widać w powyższym mój stary kod znaczenie się różni, a jak zostawiam kodowanie moje stare zmieniając tylko bajt 0,2,14,15 jak w przed lifcie to nie świecą mi neony...

Sorki za może dla niektórych dziwne pytania, ale w samym kodowaniu nie mam wielkiego doświadczenia, a za bardzo nie ma kto mi w tym pomóc, dlatego pytam tu:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę i dam znać bo z głowy nie pamietam napewno 00 bajt ten co masz 26 to xenony a 29 to żarówki i jeszcze kilka, ja będę później walczył z poziomowaniem bo mam podłączone kable kwestia kodowania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podpowiedzieć ile oryginalnie w B8 lift po 2012 (napęd tylko przód) macie czujników od samopoziomowania??

Mam trochę sprzeczne informacje, bo jedni mówią że 1szt inni że 2szt. Nawet serwis mi się zamotał w odpowiedzi...

Jakbyście mogli mi napisać jakie są pasujące numery?

Znalazłem info, że takie jak poniżej (nie jestem pewny), ale o ile ten drugi jest dostępny to pierwszego nie mogę nigdzie znaleźć i się zastanawiam czy właśnie nie występuje tylko jeden....

8K0941285P i 8K0941309F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...