Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyszły czasy kiedy bez smartfona nie da się funkcjonować... który wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety ale w końcu przyszedł moment kiedy bez smartfona nie da się już funkcjonować po prawie 20latach korzystania ze zwykłej komurki stanąłem przed faktem że już się dalej nie da obyć bez tego urządzenia i muszę coś wybrać. Mam nadzieję że mi coś podpowieci co będzie lepsze choć za dużego wyboru nie mam , nie chcę kupować nic drogiego bo pracując w warsztacie szybko i tak go zniszczę. Wybrałem ofertę z plusa bo mam już u nich neta i za 35zł dostaję fullopcję i takie o to telefony do wyboru:

Huawei Y5LTE

Y6TE

Y635LTE

P8 LITE LTE DUAL SIM

LG WINE SMART

LG F60

LG SPIRIT 4G

LG K4

LUMIA 550

LUMIA 640 LTE

SAMSUNG XCOWER 550

GALAXY COR PRIME

GALAXY GRAND PRIME

SONY XPERIA E3

XPERIA E4G

Tak więc cudów nie będzie ale od czegoś trzeba zacząć co byście polecili na pierwszego smartfona może jakieś inne są też warte uwagi bardziej z tej niskiej półeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz P8Lite. Lumie pomału już trzeba odpuszczać,bo olewają ten system w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie olewaja, a system kafelek jest zdecydowanie najlatwije przyswajalny dla osob ktore ze smartfonami nie maja duzo do czynienia i tak naprawde po prsotu potrzebuja telefon a nie centrum multimedialne. Zdecydowanie bierz Lumie 640 bardzo fajny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy trochę informacji w Internecie. Sami wiele nieciekawych słów powiedzieli na prezentacji. W tym roku nie robią NIC z telefonami ani systemem Windows Mobile. No i będą wypuszczać sprzęt pod kontrolą systemu Android. Ja już na kafelki kreskę położyłem(miałem 930). Żony telefon też sprzedaje(735). Bo ceny po tych informacjach lecą w dół :) Fajnie to chodzi,tylko co z tego jak wszyscy dookoła mają go w d...e. Aplikacje żenada,mało jeszcze tego,problemy z kupieniem sensownych akcesorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsungi które zaproponowali odpuść, wszystko co ma w nazwie prime, plus itp od samsunga to szit. Ja osobiście wybrałbym P8 lite

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze mu chodzi o telefon latwy w obsludze a nie o jakies aplikacje ktorych i tak nie bedzie uzywal, to co bedzie mial w podstawie w lumi w zupelnosci mu wystarczy do przyjemnego korzystania z tego telefonu. A Windows Mobile nie porzucaja a wprost przeciwnie ujednolicaja to srodowisko i chce zrobic jeden system na wszystkich urzadzeniach a z telefonow przenosne komputery, ten system tak latwo nie umrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego mówili :) Stwierdzili że odpuszczają rynek zalany przez sprzęt z androidem bo i tak nie mają szans. I kierują się na rynek biznesowy(zamknięte i bezpieczne środowisko). No i nie wiadomo co dalej po win 10 na telefony. Ogólnie dopiero coś nowego związanego z rynkiem telefonów dopiero na koniec roku albo w przyszłym może się pojawi.

Jeżeli nie przejmuje się brakiem aplikacji i ma telefon głównie służyć do dzwonienia to czemu nie. Może być 640. Ale jak kolega chce od telefonu czegoś więcej to dużego wyboru już nie ma z systemem. I tak jak wyżej pisali. Każdy Samsung z dodatkową nazwą (prime itd) to syf który ma zapełnić niszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2rok takie cudo http://www.evolveo.eu/pl/strongphone-q4. Wkurzyłem się na standardowe smartfony, bo łatwiej pękają niż skorupka od jajka... kupiłem taki i wziąłem sam abonament. co jakiś czas wymieniam sobie folijkę na wyświetlaczu [trzeba samemu dociąć] i to tyle. Po 2 latach zero śladów użytkowania. Przy dzwonieniu i sms bateria ponad tydzień. jak woła o prąd to jeszcze śmiało dobę można bez ładowarki ;] Przeżył upadki brud i wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty :)

Jak ktoś do roboty potrzebuje,albo ma pecha na upadki to sprzęt jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc lumia może być nie zła w moim przypadku dobrze że podpowiedzieliście m odnośnie tych samsungów bo się śliniłem na nie , mam jeszcze na oku tego nowego xcover3 ewentualnie a3 lub a5 co byście powiedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 i A5 telefony nie warte pieniędzy. U mnie w pracy to mają i cały czas wyzywają że syf znowu dostali. Jest tego kilkanaście sztuk i nikt zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do warsztatu to może taki ?

http://yetiograch.pl/ciekawostki/komorki-cat-niezniszczalne/



pracując w warsztacie szybko i tak go zniszczę.

Ze strony fona

CAT B15 – nie zajedziesz tego smartfona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG Spirit odpuść. Ja mam i nie polecam... W średniej klasie miał dosyć przyzwoite parametry, ale po kilku miesiącach zaczęły się mega problemy z gpsem i jak poczytałem nie tylko ja tak mam. Po dwóch wysyłkach na naprawę, niby poprawili luty na płytce i działa znośnie, ale do precyzji nadal mu jeszcze brakuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam huawei szot x super bateria dobre parametry polecam

Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc lumia może być nie zła w moim przypadku dobrze że podpowiedzieliście m odnośnie tych samsungów bo się śliniłem na nie , mam jeszcze na oku tego nowego xcover3 ewentualnie a3 lub a5 co byście powiedzieli?

x cover to zwykły samsung, z wytrzymałości to zauważyłem tylko design :decayed: który uległ rozpadowi po 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do salonu i niech dadza ci do sprawdzenia telefony z oboma systemami i wtedy zdecyduj co ci bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być prosty telefon gdzie chcesz przejrzeć Neta, zrobić fotke , wysłać maila bez jakiś specjalistycznych aplikacji to tylko Lumia.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc lumia może być nie zła w moim przypadku dobrze że podpowiedzieliście m odnośnie tych samsungów bo się śliniłem na nie , mam jeszcze na oku tego nowego xcover3 ewentualnie a3 lub a5 co byście powiedzieli?

x cover to zwykły samsung, z wytrzymałości to zauważyłem tylko design :decayed: który uległ rozpadowi po 2 tyg.

Od dłuższego czasu użytkuję Samsunga Galaxy A5 tego 2016 i jak na moje potrzeby to jest naprawdę świetne rozwiązanie. Największy plus to mocna bateria w porównaniu z innymi smartfonami. Przy dość częstym korzystaniu z internetu trzyma mi 2,5-3 dni, co dla mnie jest sporym szokiem biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...