Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VIII URODZINY ZLOTÓW ŚLĄSKICH
10.06.2016-12.06.2016

OŚRODEK RIVER PARK W ZATORZE

WAŻNE!!!
W piątkowy wieczór grillem i paleniskiem zajmuje się domek nr 18,16 - kierownik Tomaszu
W sobotni wieczór grillem i paleniskiem zajmuje się domek nr 17,15 - kierownik Stasiu


Piątek 10.06.2016

godz.18.00 planowany przyjazd do ośrodka, pobieramy klucze (kaucja 100zł) i zakwaterowanie
godz.19.00 spotykamy się na grillu
godz.21.00 odprowadzamy pierwsze osoby (którym się nagle spać zachciało) do kampingów i dalej imprezujemy do rana


Sobota 11.06.2016
godz. 9.00-11.00 możliwość skorzystania ze śniadania w karczmie (płatne indywidualnie)
od godz. 11.30 czas wolny (może piłka wodna)
godz. 14.00 myślę będzie odpowiednią porą na obiadek w karczmie (płatne indywidualnie)
godz. 14.30-15.30 czas wolny
godz. 15.30 zbiórka piłkarzy, piłkarek i kibiców - przemarsz na boisko - dzielimy się na drużyny
godz. 16.00 TRADYCJA ZLOTU - mecz piłki nożnej 2x40min
godz.18.00 spotykamy się na grillu i bawimy się bez ograniczenia czasowego

Niedziela 12.06.2016
godz.9.00-11.00 możliwość skorzystania ze śniadania w karczmie (płatne indywidualnie)
godz.11.00-12.00 naprawa domków
godz.12.00 odbiór domków przez pracownika ośrodka i powrót

Jako że już pytacie i się domagacie to chyba zapisy czas zacząć

Koszt imprezy 130zł osoba (Miszka i Kędzior 400zł osoba) bo w zeszłym roku mi chcieli karę przywalić za zachowanie nad rzeką więc muszę się zabezpieczyć :decayed:

Dane do przelewu:

Mirosław Skapczyk

Bank PEKAO SA

nr rach 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377

Płatność całości do 15.05.2016

Cena standardowo zawiera 2 noclegi w domkach typu BRDA (mamy rezerwację 5 domków 6 osobowych) oraz 2 kolacje w formie grila (oczywiście jak ktoś nie dotrwa do kolecji to nie ma możliwości zwrotu kasy za nią).

Co do całej reszty będziemy na bieżąco ustalać - większość była nie raz nie dwa - jakiś dużych zmian czy rewolucji bym się w tym roku nie spodziewał bo i nie widzę powodu ich robić

link do ośrodka http://www.riverpark.com.pl/

STARTUJEMY :)

Osoby z noclegami:

DOMEK NR 18
1. Seves
2. Tolek
3. Miron
4. Majki
5. Sensei

6. Mario

7. Osiek

DOMEK NR 17
1. Pajda

2. Ucho

3. Miszka

4. Bulczas

5. Walada

6. Kuzyn

DOMEK NR 16
1. Polkov

2. Ewka

3. Tomaszu

4. Agnieszka

5. Pucek

6. Ania

DOMEK NR 15
1. Stanley

2. Basia

3. Kędzior

4. Ewelina

5. Keżor

6. Keżorowa

Edytowane przez miron78

Opublikowano

No nareszcie :banan: Wpisuj mnie na listę.

Opublikowano
  • Autor

Zapisy tylko w wątku lub przez PW

Przy wpłacie na konto pamiętać o podaniu NICKU z forum

Opublikowano

Wpisujemy się na listę Polko i Ewka :kox:

Już mam nawet urlop zaplanowany :decayed:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Basia i Stanley :jerk::jerk:

Opublikowano

Pucek + Ciężarna :decayed:

Opublikowano

Pucek + Ciężarna :decayed:

+1 :decayed:

Opublikowano

Dlaczego mnie nie ma na liście?

Ja powinienem być tam z automatu!

Opublikowano

Ja powinienem być tam z automatu!
za rekord :grin:

W sumie ja też. Pierwszy który lawetą wracał :guma:


W teorii z lepszą połową :grin:

Opublikowano

Ja powinienem być tam z automatu!

za rekord :grin:

W sumie ja też. Pierwszy który lawetą wracał :guma:

W teorii z lepszą połową :grin:

Mam rozumieć ze finke zabierasz [emoji38]
Opublikowano

Ja powinienem być tam z automatu!

za rekord :grin:

W sumie ja też. Pierwszy który lawetą wracał :guma:

W teorii z lepszą połową :grin:

Mam rozumieć ze finke zabierasz [emoji38]
:polew:
Opublikowano

Mam rozumieć ze finke zabierasz
chcesz rekord pobić :grin:

Ja nie piję :bag:

Opublikowano

Mam rozumieć ze finke zabierasz

chcesz rekord pobić :grin:

Ja nie piję :bag:

Ale po co mam bic wlasny rekord bez sensu
Opublikowano

Mario... Jada

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Mnie wpisz z Ewą w razie co najwyżej zrezygnuje Ewa

Opublikowano

Mnie też możesz zapisać, tyle dziewczyn jedzie to i moja może się skusi, na razie ją wpisz, a potem jak w przypadku Majkiego się zobaczy :wink:

Opublikowano

Wstępnie mnie zapisz z Ewelina

Opublikowano

Wstępnie mnie zapisz z Ewelina

co to znaczy wstępnie ? :punish:

Opublikowano

Może zdąży się pokłócić w czwartek przed wyjazdem...:-)

Naciapane z Z2

Opublikowano
  • Autor

Wstępnie mnie zapisz z Ewelina

OK

to zrób wstępnie przelew :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.