Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor Keżorowa to ta laska co byłeś z nią kiedyś na dolnie no dobry rok temu ? taka lokata ? czy inna ? :grin:

z tamta to byla krotka pilka hehe, teraz jestem z drobna blondyneczka i to juz chyba z rok czasu takze to juz nie ma przelewek ;P
Opublikowano

Keżor Keżorowa to ta laska co byłeś z nią kiedyś na dolnie no dobry rok temu ? taka lokata ? czy inna ? :grin:

z tamta to byla krotka pilka hehe, teraz jestem z drobna blondyneczka i to juz chyba z rok czasu takze to juz nie ma przelewek ;P

chyba stosujesz taktykę z bravo girl :decayed:

Opublikowano

Keżor Keżorowa to ta laska co byłeś z nią kiedyś na dolnie no dobry rok temu ? taka lokata ? czy inna ? :grin:

z tamta to byla krotka pilka hehe, teraz jestem z drobna blondyneczka i to juz chyba z rok czasu takze to juz nie ma przelewek ;P

chyba stosujesz taktykę z bravo girl :decayed:
a Ty myslisz ze kto te artykuly pisze do brawo? :P
Opublikowano

I pisać mi w tytule przelewu NICK

skąd ja mam do ciula wiedzieć od kogo przyszła kasa - skąd ja mam wiedzieć kogo rodzice nie lubili i go nazwali filip jak konika polnego z pszczółki maji

Kto to jest filip - bo dziś przelew doszedł

:grin:

Przelew poszedł. Jutro możesz sobie 1l DJ kupić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze 4 wpłaty i zlot się odbędzie

ale i tak będzie skromny w tym roku bo jak widać 4 domki nam wystarczą


Majki już pisał że płaci Pucek też - więc mamy 18 zapłaconych osób

ciekawe co z resztą

Opublikowano

Przeleje dzisiaj.

Opublikowano

Mirek, kasa poszła, namówiłem jeszcze jedną parę, Ty już wiesz kogo :naughty:

Opublikowano

Mirek, kasa poszła, namówiłem jeszcze jedną parę, Ty już wiesz kogo :naughty:

Kogo?

Naciapane z Z2

Opublikowano
  • Autor

Mirek, kasa poszła, namówiłem jeszcze jedną parę, Ty już wiesz kogo :naughty:

nie mam pojęcia

nie wiem kogo namówiłeś ale niech płacą od razu

Opublikowano

Do Bulika i Kasi trzeba napisać :-)

Naciapane z Z2

Opublikowano

Ja Ci jutro dam osobiscie w openie kase ale tylko za mnie bo Ewcia jednak nie jedzie ;)

Opublikowano

Poszło ode mnie ;)

Opublikowano

Ja Ci jutro dam osobiscie w openie kase ale tylko za mnie bo Ewcia jednak nie jedzie ;)

Pewnie strasznie cierpisz z tego powodu... Jak ci to pomoże to możemy spać razem... Nawet figurke mam prawie jak Ewa :-D

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

To sie mario usmiałem teraz hehehe z której strony Ty masz figurke jak Ewa ? Z nią jak spie to mnie wszystko boli od jej kości a z Tobą to byś mnie przydusił ;)

Opublikowano

To sie mario usmiałem teraz hehehe z której strony Ty masz figurke jak Ewa ? Z nią jak spie to mnie wszystko boli od jej kości a z Tobą to byś mnie przydusił ;)

Oj tam przesadzasz dawno mnie nie widziałeś... :-D

Naciapane z Z2

Opublikowano

To sie mario usmiałem teraz hehehe z której strony Ty masz figurke jak Ewa ? Z nią jak spie to mnie wszystko boli od jej kości a z Tobą to byś mnie przydusił ;)

Oj tam przesadzasz dawno mnie nie widziałeś... :-D

Naciapane z Z2

Haha widziałem Cie ostatnio z Dorotą od Mirona na wycieczce rowerowej wygladałeś przy niej jak king kong :)

Opublikowano

Mnie też wpisz z Moją co się Monika zwie........... kasa poszła na konto

P.S.

Panowie mam Wódeczkę z pewnego źródła Wyborowa ta nowa butelka po 21 zł ( kuzyn wesele odwołał i sprzedaje po cenie zakupu).

Opublikowano

kasa przelana

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem tylko gdzie my za rok impreze zrobimy

Przez długi czas mimo podwyżek mieliśmy cenę 210zł/domek 6-os.

W tym roku mamy wyżebrane 240zł za domek 6-os.

A jak wejdziecie na stronę River Parku i zobaczycie cenę domku obowiązującą od roku 2016 to się przewrócicie

400zł

Opublikowano

przelew poszedł

Nie wiem tylko gdzie my za rok impreze zrobimy

Przez długi czas mimo podwyżek mieliśmy cenę 210zł/domek 6-os.

W tym roku mamy wyżebrane 240zł za domek 6-os.

A jak wejdziecie na stronę River Parku i zobaczycie cenę domku obowiązującą od roku 2016 to się przewrócicie

400zł

energylandia zrobiła swoje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.