Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak z innej beczki. O której przeważnie kończy się impreza w piątek?. Wiem, że niektórym przed 22:00, a reszcie?. Pytam bo się grubo spóźnię :slina:

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

A tak z innej beczki. O której przeważnie kończy się impreza w piątek?. Wiem, że niektórym przed 22:00, a reszcie?. Pytam bo się grubo spóźnię :slina:

ostatnio coś ok 4 rano biegaliśmy z barowymi parasolami po ośrodku :decayed:

Opublikowano

...no było coś takiego. Wiem, że było już bardzo jasno :D

Opublikowano

ostatnio coś ok 4 rano biegaliśmy z barowymi parasolami po ośrodku
To mnie uspokoiliście :git:
Opublikowano

I dalej czekamy na bicie rekordu [emoji6]

Opublikowano

- co roku męczymy się też z tym że na grill świecimy komurkami bo nic na nim nie widać - ktoś ma norlmanie, mocno świecącą jakąś lampe zewnętrzną tak aby można ją jakoś z góry zamontować i oświtlała cały grill ?

j**ane Carringtony każdy minimum ksenon w wozie, a grilla nie ma komu oświetlić :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

jaki xenon - tu połowa ma skrętengo bi-xenona

Miszka to jest forum motoryzacyjne więc wypowiadaj się prezycyjnie i nie ubliżaj pez powodu

:grin:


Lampa na grila musi być jakaś konkretna

Bo co po naszych staraniach że ja szukam i kupuje dobrą wędline ja Wy po kilku głebszychalbo ją wpierdzielacie na wpół surową albo spaloną bez tej lampy :decayed:

Opublikowano

toż piszę, że takie bogacze tu są, że ja nawet nie potrafię poprawnie wymówić nazwy

btw a HID to też xenon ? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Już nie pamiętam kto to był roku temu ale z jednej strony grila ktoś podszedł i dołożył kiełbasy a minutę później ktoś podszedł z drugiej strony i akurat wziął jedną z tych nowo dodanych - myślałem że pękne ze śmiechu

I jeszcze ta zadowolona mina przy jedzeniu :grin:

Opublikowano

Co Wy spania nie macie grill meny ;)

Opublikowano

Już nie pamiętam kto to był roku temu ale z jednej strony grila ktoś podszedł i dołożył kiełbasy a minutę później ktoś podszedł z drugiej strony i akurat wziął jedną z tych nowo dodanych - myślałem że pękne ze śmiechu

I jeszcze ta zadowolona mina przy jedzeniu :grin:

Ty byś musiał wiedzieć jak ja się poczułem jako pilnujący grila jak zobaczyłem ile faktycznie wystarczy by kiełbasa była gotowa / smaczna :grin:

Opublikowano

Miron, jak robimy z kiełbasami i kaszanką ? mam to pochytać jak zawsze ?

Opublikowano

Miron, jak robimy z kiełbasami i kaszanką ? mam to pochytać jak zawsze ?

...godo sie "wuszt i krupniok" :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

:lol:

Opublikowano

Miron, jak robimy z kiełbasami i kaszanką ? mam to pochytać jak zawsze ?

...godo sie "wuszt i krupniok" :facepalm:

:decayed:

Można kupić trochę kapusty kiszonej i wrzucić ją do folii aluminiowej z kaszanką :decayed:

Opublikowano

Miron, jak robimy z kiełbasami i kaszanką ? mam to pochytać jak zawsze ?

...godo sie "wuszt i krupniok" :facepalm:

:decayed:

Można kupić trochę kapusty kiszonej i wrzucić ją do folii aluminiowej z kaszanką :decayed:

...z krupniokami...curva :facepalm:

... :wink: wyczułem ironię :decayed:

Opublikowano

A tak z innej beczki. O której przeważnie kończy się impreza w piątek?. Wiem, że niektórym przed 22:00, a reszcie?. Pytam bo się grubo spóźnię :slina:

ja np: średnio kończę o 7 rano hehe

Miron, jak robimy z kiełbasami i kaszanką ? mam to pochytać jak zawsze ?

...godo sie "wuszt i krupniok" :facepalm:

:decayed:

proszęęę ?? czyżżbyy chodziłłło o kiełbasĘĘĘ oraz kaszankĘĘĘĘ ?? :decayed:

Opublikowano

Gorole :grin:

:decayed:

Opublikowano

Może ogarne jakiś halogen

Naciapane z Z2

Taki tylko bez czujki

40970198930b81bd930a48358ee21486.jpg

Oczywiście czerwono srebrny pod sline...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Też mom taki...yno czy oni sie wybulom za sztrom :grin: ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.