Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Horny na pewno coś się znajdzie a nie to mam kalimate jak chcesz i tak ci będzie obojętne laj zalegniesz

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Stasiu mi sie przypomina kultowy tekst z kiepskich " Panie wódka za mna chodzi od rana a za mnąod wczoraj "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci to będzie pił ja tam wszyscy jednogłośnie tylko najczystszą czystą piją - a ja na stół stawiasz flache to tak czasem nie idź się odlać nawet za drzewo bo jak wrócisz to jej już nie będzie

Tam szybciej wódka schodzi niż w mcdonald frytki


Walada - ja o organizacyjnych sprawach nie piszę bo każdy juz był kilka razy i wszyscy wiedzą co i jak - więc jak coś chcesz wiedzić to pisz

W cenie są 2 noclegi i 2x kolacja w formie grilla - zabierasz tylko alkohol + we własnym zakresie śniadanie + obiad - możliwość zakupu jednego i drugiego na miejscu w karczmie.

Piątek impreza bardziej oficjalna czyli strój typu koszula + eleganckie spodnie + półbuty - w adidasach nie wpuszczają

W sobotę na luźno - styl dowolny

Zabrać dodatkowo się powinno:

w razie pogody kąpielówki, w razie nie pogody też kąpielówki + buty do piłki nożnej jak ktoś umie grać i buty do piłki nożnej + ochraniacze jak ktoś nie umie grać

Z meczu zwolniony jest tylko ten kto na 15.00 nie jest wstanie dojść o własnych siłach na boisko (bo np pił już od 9.00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek będę tak myślę że koło 19 bo dopiero po 17 wyjeżdżamy czyli od razu wieczorowy strun założę o wódkę się nie martwię bo na takie okazje ja czym am bo sam z lepiej ino browary wiec niech idzie wam na zdrowie

Naciapane z GT-N7105

Szkoda tylko że polar nie dojdzie na czas ...

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci to będzie pił ja tam wszyscy jednogłośnie tylko najczystszą czystą piją - a ja na stół stawiasz flache to tak czasem nie idź się odlać nawet za drzewo bo jak wrócisz to jej już nie będzie

Tam szybciej wódka schodzi niż w mcdonald frytki

Walada - ja o organizacyjnych sprawach nie piszę bo każdy juz był kilka razy i wszyscy wiedzą co i jak - więc jak coś chcesz wiedzić to pisz

W cenie są 2 noclegi i 2x kolacja w formie grilla - zabierasz tylko alkohol + we własnym zakresie śniadanie + obiad - możliwość zakupu jednego i drugiego na miejscu w karczmie.

Piątek impreza bardziej oficjalna czyli strój typu koszula + eleganckie spodnie + półbuty - w adidasach nie wpuszczają

W sobotę na luźno - styl dowolny

Zabrać dodatkowo się powinno:

w razie pogody kąpielówki, w razie nie pogody też kąpielówki + buty do piłki nożnej jak ktoś umie grać i buty do piłki nożnej + ochraniacze jak ktoś nie umie grać

Z meczu zwolniony jest tylko ten kto na 15.00 nie jest wstanie dojść o własnych siłach na boisko (bo np pił już od 9.00)

Dobre wskazówki:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek będę tak myślę że koło 19 bo dopiero po 17 wyjeżdżamy czyli od razu wieczorowy strun założę o wódkę się nie martwię bo na takie okazje ja czym am bo sam z lepiej ino browary wiec niech idzie wam na zdrowie

Naciapane z GT-N7105

Szkoda tylko że polar nie dojdzie na czas ...

Naciapane z GT-N7105

Powiedz mi po uj polar przy 23 stopniach ? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie zimno

Naciapane z GT-N7105

To wiecej wypijesz i bedzie goraco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z meczu zwolniony jest tylko ten kto na 15.00 nie jest wstanie dojść o własnych siłach na boisko (bo np pił już od 9.00)

:polew:

I jeszcze duuuużo środka owadobójczego, bo pewne sk***ysyny przykleją się do dupska. :disgust:

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocoś na komary trzeba kupić i się w tym wykąpać

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie zimno

Naciapane z GT-N7105

w połowie czerwca przy grilu ? jak miszka będzie polewał ??????

:facepalm::lol::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

a poza tym ...

Panie ...nie schowasz się...wszyscy (komary też :decayed: ) wiedzą już ,że masz 2.5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bym takie do garażu zakapował

chyba by się nadawały co

jak szukasz czegoś podobnego to mogę Ci załatwić w dobrej cenie super Ledowe panele 60x60cm (opcja do rastrowego sufitu albo natynk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co trzeba by było coś potrenować...ale w poniedziałek...no cóż forma sama się nie zrobi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leci - za tydzień będziemy się już pakować

Podział domków i obowiązków macie w pierwszym poście

Pisać kto zabiera piłkę do nogi a kto do siatki

Jeżeli chodzi o dojazd to wyjątkowo nie pisałem nic o zbiórce - sami ustalcie czy jedziemy jak rok temu czy chcecie się umówić jak 2 lata temu i jechać wszyscy razem

Jeżeli razem to wyjazd najpóźniej o 17.00

Kto ogarnia sprzęt grający ?

Coś jeszcze się komuś nasuwa do poruszenia ? zorganizowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...