Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co do meczy i lenistwa oraz migania się od grania proponuję układ taki:

W grze musi uczestniczyć cała męska część z małymi odstępstawi:

- facet nie musi grać jeżeli w zamian zagra jego dziewczyna/żona

- nie grający facet i nie mający nikogo w zastępstwie płaci karne 20zł

po meczu drużyna przegrana zbiera pulę i kupuje piwo drużynie wygranej

:kox:


jeszcze z 2 dni i będzie można już na poważnie zerkać na pogodę

Opublikowano

Jeszcze 4.5 dnia i zator wita

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano
  • Autor

na tą chwilę jak sprawdzam pogodę to piątek-niedziela 21/22 stopnie i bez deszczu - mega idealnie

Byle nie upał 30 ale to nan chyba na szczęście nie grozi


i rozumiem że WIDZIMY SIĘ NA MIEJSCU O 18.00

Opublikowano

Co do meczy i lenistwa oraz migania się od grania proponuję układ taki:

W grze musi uczestniczyć cała męska część z małymi odstępstawi:

- facet nie musi grać jeżeli w zamian zagra jego dziewczyna/żona

- nie grający facet i nie mający nikogo w zastępstwie płaci karne 20zł

po meczu drużyna przegrana zbiera pulę i kupuje piwo drużynie wygranej

:kox:

jeszcze z 2 dni i będzie można już na poważnie zerkać na pogodę

Dobre i uczciwe zasady :thumbup1:

Opublikowano

Ja nie gram chyba ze wezmie ktos konsole :-D

Naciapane z Z2

Opublikowano

To ja sie chyba od razu składam na wygraną drużyne ;)

Opublikowano

Ja nie gram chyba ze wezmie ktos konsole :-D

Naciapane z Z2

Tez bym zagrał w fife , dawno nie miałem pada w ręce
Opublikowano

Ja nie gram chyba ze wezmie ktos konsole :-D

Naciapane z Z2

za twarda, lepiej się gra piłką ;P

Opublikowano

:-D

Naciapane z Z2

Opublikowano

Mario Ty to na bramkę możesz stanąć i nic nie robiąc i tak nikt nie strzeli gola :decayed:

Opublikowano

Mario jeździsz na rowerze a grać nie będziesz weź nie przesadzaj. Jak wszyscy grali to jest fajniejsza zabawa. Ma ktoś nr do Darii? Hehe

Opublikowano

- nie grający facet i nie mający nikogo w zastępstwie płaci karne 20zł

po meczu drużyna przegrana zbiera pulę i kupuje piwo drużynie wygranej
OK :git:
Opublikowano

Mario jeździsz na rowerze a grać nie będziesz weź nie przesadzaj. Jak wszyscy grali to jest fajniejsza zabawa. Ma ktoś nr do Darii? Hehe

Jak Daria grała to była motywacja bo nikt nie chciał być gorszy od laski :grin:

Opublikowano

To ja sie chyba od razu składam na wygraną drużyne ;)

Ja dziadek zajmuję na stałe miejsce na ławce rezerwowych [emoji1]
Opublikowano

Co do grania, ja mogę grać ale KAŻDY musi grać w NORMALNYCH butach a nie profi sztolach/korkach. :wink:

Opublikowano

Sansei... Wpadnij od piatku do niedzieli i chce cie widziec jak grasz w sobote o 15.... Haha... To jest Survival... Taki alko Runmageddon....

Naciapane z Z2

Mario jeździsz na rowerze a grać nie będziesz weź nie przesadzaj. Jak wszyscy grali to jest fajniejsza zabawa. Ma ktoś nr do Darii? Hehe

Ty ale nie tyram rowerem jak ledwo,stoje.... A to jest różnica...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Co do grania, ja mogę grać ale KAŻDY musi grać w NORMALNYCH butach a nie profi sztolach/korkach. :wink:

będę miał jak zawsze delikatne lanki z Pumy :decayed:

Opublikowano

Co do grania, ja mogę grać ale KAŻDY musi grać w NORMALNYCH butach a nie profi sztolach/korkach. :wink:

Ja standardowo biorę crocsy :grin:

na tą chwilę jak sprawdzam pogodę to piątek-niedziela 21/22 stopnie i bez deszczu - mega idealnie

Byle nie upał 30 ale to nan chyba na szczęście nie grozi

i rozumiem że WIDZIMY SIĘ NA MIEJSCU O 18.00

My będziemy pewnie po 19.00 bo Aga do 17;00 w pracy

Opublikowano

Co do grania, ja mogę grać ale KAŻDY musi grać w NORMALNYCH butach a nie profi sztolach/korkach. :wink:

będę miał jak zawsze delikatne lanki z Pumy :decayed:

Bez moich łyżew nie ma grania :P Polecam zaopatrzyć się w ochraniacze :decayed:

Opublikowano

Ja miałem niby jakieś korki w zeszłym roku wypróbować...miałem :facepalm: zalkoholizowałem się na ławce z miską i spółką :bag:


Pucek...?! My by byli gotowi o 15, bo Ewka w ten dzień jeszcze pracuje do 14 a w chacie wele 14.30by była :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.