Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka,Pajda jutro koło 14 tej zdzwonimy się bo na tą chwilę to w czarnej d*pie jestem

Pasy już spakowane

Opublikowano

Jeszcze jutro przetrwać 8h i wóda do ryja :decayed:

Opublikowano

:kox:

nie piję w ogóle mnie to nie interesuje :grin:

Ucho ok

jak Ucho nie da rady to Keżor zawinął byś mnie ? Jak nie to ostatecznie pojadę swoim i porzucę go na tydzień w Zatorze :grin:

Opublikowano

Właśnie mialem pisać że cos cicho tutaj... 2 browary w d*pie i już cisne spać, jutro wolne ale masa innych rzeczy do ogarnięcia:/

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja też jutro wolne a dziś rowerek browar teraz konsola... Rano musze wstac o 9 do fryzjera rower pakuje na auto i łogień na zator... Jeden warunek... Pogoda...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

mogę Cie Miszka zgarnąć, ale nie mam pojęcia na którą się wyrobię żeby jechać, ale myślę że między 16-17 będziemy się zbierać. zgadamy się na kom, chociaż ja pewnie nie mam Twojego aktualnego bo Ty co robotę to zmieniasz num :P

Opublikowano

mogę Cie Miszka zgarnąć, ale nie mam pojęcia na którą się wyrobię żeby jechać, ale myślę że między 16-17 będziemy się zbierać. zgadamy się na kom, chociaż ja pewnie nie mam Twojego aktualnego bo Ty co robotę to zmieniasz num :P

o 17 kończę więc ja najwcześniej 18 będę gotowy, no może 17:45 więc leć, nie czekaj na mnie

ach ta młodzież zero zobowiązań...

Opublikowano

BTW. Na wszystkich mam haki, zbierałem od ostatniego Zatoru. :decayed:

Poniżej mała zapowiedź :decayed:

miszkapng_sqhpnnx.pngakjampng_sqhpnne.png

Opublikowano

myślę , że Miszka kłamie i będzie pił, a Akjam przypali Janka i nie przyjedzie - no chyba, że mnie zaskoczy

Opublikowano

Dobre

Naciapane z Z2

Opublikowano

stanley to zgarniesz mnie ? aha a bedzie miejsce bo musze wózek dla małej na sobote zabrać ?

Opublikowano

Przypomniało mi,się że mam wrzucic w nismo wkrętarke i jakieś wkręty żeby lapmy kajs tam,zamocować

Naciapane z Z2

Opublikowano

btw niezła z Ciebie konfitura :decayed:

Opublikowano

myślę , że Miszka kłamie i będzie pił, a Akjam przypali Janka i nie przyjedzie - no chyba, że mnie zaskoczy

też tak myślę

Opublikowano

stanley to zgarniesz mnie ? aha a bedzie miejsce bo musze wózek dla małej na sobote zabrać ?

nie do b6/b7 się nie mieści :grin:

Opublikowano

:grin:

i jeszcze mam dojazdówkę w bagażniku


stanley to zgarniesz mnie ? aha a bedzie miejsce bo musze wózek dla małej na sobote zabrać ?

ja już myślalem, że z Tolkiem śmigasz

Opublikowano

:grin:

i jeszcze mam dojazdówkę w bagażniku

stanley to zgarniesz mnie ? aha a bedzie miejsce bo musze wózek dla małej na sobote zabrać ?

ja już myślalem, że z Tolkiem śmigasz

to założysz trumne

Opublikowano

Pajda, to daj znać czy mam podjechać

Ja nie wyjadę wcześniej jak 17 z Kato, Miszka,Ciebie też mógłbym zgarnąć jakby coś :wink:

Opublikowano

:grin:

i jeszcze mam dojazdówkę w bagażniku

stanley to zgarniesz mnie ? aha a bedzie miejsce bo musze wózek dla małej na sobote zabrać ?

ja już myślalem, że z Tolkiem śmigasz

który bedzie jechał wcześniej to mnie zgarnie :D

Opublikowano

Ja robie ostatnie szlify...sparingi... Jeszcze z kulturą... a od jutra tzw. Łogień...

e6f417dc0a0a7829565db6026bbba064.jpg

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.