Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pajda, to daj znać czy mam podjechać

Ja nie wyjadę wcześniej jak 17 z Kato, Miszka,Ciebie też mógłbym zgarnąć jakby coś :wink:

te bo wózek nam nie wejdzie jak tak bedziesz zabierał autostopowiczów

Opublikowano

mogę Cie Miszka zgarnąć, ale nie mam pojęcia na którą się wyrobię żeby jechać, ale myślę że między 16-17 będziemy się zbierać. zgadamy się na kom, chociaż ja pewnie nie mam Twojego aktualnego bo Ty co robotę to zmieniasz num :P

o 17 kończę więc ja najwcześniej 18 będę gotowy, no może 17:45 więc leć, nie czekaj na mnie

ach ta młodzież zero zobowiązań...

mi nawet bardziej pasuje ta 18 ;) więc jak coś to możemy po Ciebie podjechać.

Opublikowano

Pajda, to daj znać czy mam podjechać

Ja nie wyjadę wcześniej jak 17 z Kato, Miszka,Ciebie też mógłbym zgarnąć jakby coś :wink:

te bo wózek nam nie wejdzie jak tak bedziesz zabierał autostopowiczów

wózek wejdzie jeśli wszyscy spakujemy się do reklamówek :decayed:

Opublikowano

Pajda, to daj znać czy mam podjechać

Ja nie wyjadę wcześniej jak 17 z Kato, Miszka,Ciebie też mógłbym zgarnąć jakby coś :wink:

te bo wózek nam nie wejdzie jak tak bedziesz zabierał autostopowiczów

wózek wejdzie jeśli wszyscy spakujemy się do reklamówek :decayed:

i będziecie je trzymać za oknami :lol:

Opublikowano

Pany sprawy się komplikują moja idzie do roboty w sobotę na nic zobaczymy ci lekarz powie w temacie małego bo coś nam drugi dzień kaszle jak h*j i mogę być uzieminony jak chcecie ten przedluzacz i kabel audio a nie pojadę to podrzucę to mironowi jak się zgodzi wziąć z soba

Naciapane z GT-N7105

Jestem zły w h*j ale mogę nie

być w stanie przeskoczyć niektórych spraw

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

na pewno nie piję w sobotę od rana

To ja nie jadę :(:decayed:

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

:hi:

No to Keżor zróbmy tak, ja mam się zdzwonić z Uchem koło 14 jeśli Ucho nie da rady mnie zawinąć to jadę z Wami - będziemy w kontakcie

i daj na pw swój nr tel


Stanley dzięki

albo w ogóle to wszyscy po mnie przyjedźcie :grin:

Opublikowano

ja też na 17 najwcześniej będę gotowy więc pojedziemy wszyscy razem. Pajda, przecież wózek wchodzi do mnie. Możemy torby komu innemu wrzucić.

Ze mną jedzie bulczas i ty więc byłby komplet.

Zgadamy się po 12 bo idę na spotkanie własnie...

Opublikowano

Jak ktoś dojedzie to niech napisze że jest

Naciapane z Z2

Opublikowano

Siema Pijoki!

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja już mam kaca

Opublikowano
:hi: w dzień walenia do ryja!
Opublikowano

Cyba moralnego miszka ;)

No nic jeszcze dzis w robocie w Twoich rejonach Pucek i pozneij do Knurowa na zbiórke

Opublikowano
  • Autor

:hi: witam w dniu z nocką bez spania


Dziś od południa w całym kraju ma lać - oby się pomylili przynajmniej jeżeli o nas region chodzi

Opublikowano

Boisko skoszone perfekt

c43d62ab0132a9533fb082102fc3e709.jpg

Naciapane z Z2

Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś dysponuje vagiem i potrafi po zmianie kierownicy uaktywnić łopatki przy kierownicy to będę wdzięczny za pomoc


Boisko skoszone perfekt
c43d62ab0132a9533fb082102fc3e709.jpg

Naciapane z Z2

jak ci się nudzi to możesz przynieść bramki z pierwszego boiska

Opublikowano

:hi: witam w dniu z nocką bez spania

Dziś od południa w całym kraju ma lać - oby się pomylili przynajmniej jeżeli o nas region chodzi

Pogoda ma byc bez opadow tak pokazuje moj telefon. Niebo nad zatorem idealnie czyste

:hi:

No to Keżor zróbmy tak, ja mam się zdzwonić z Uchem koło 14 jeśli Ucho nie da rady mnie zawinąć to jadę z Wami - będziemy w kontakcie

i daj na pw swój nr tel

Stanley dzięki

albo w ogóle to wszyscy po mnie przyjedźcie :grin:

Naciapane z Z2

Opublikowano

:hi: witam w dniu z nocką bez spania

Dziś od południa w całym kraju ma lać - oby się pomylili przynajmniej jeżeli o nas region chodzi

Jakie auto kupiłeś? :D

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
ea5224ffb796700750deba2520da8987.jpgJa już dziś pograłem więc jutro tylko... mogę...pokibiciwać [emoji12]

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Sprawa wygląda tak ze qurwa mam jeszcze prawie 600km do chaty,ale jak się nic nie poebie to koło 18tej chce ruszać z chaty

Pajda nie bój nic ponoć awanta mam to woźidła twoje wejdzie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.