Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

PROŚBA ORGANIZACYJNA

Jako że rok temu zachowanie co niektórych osób nad wodą zakończyło się skargą w ośrodku (niestety część osób odpoczywających nad rzeką było klientami ośrodka) i zapamiętali nas na tyle negatywnie że nawet kilka dni temu podczas ustalania szczegółów tegorocznego pobytu zostało mi to wypomniane przez szefową, jestem zmuszony prosić o kulturalne zachowanie - bo nie zamierzam po raz kolejny świecić oczami za innych.

Trochę to dziecinne żeby jadąc na imprezę w ekipi dorosłych osób trzeba było pisać i prosić o kulturalne zachowanie no ale trudno.

Osoby które znają siebie na tyle że nie potrafią sie normalnie zachować w publicznym miejscu mogą z ośrodka lub domku nie wychodzić - będzie bezpieczniej

Tyle oficjalnego info - teraz 2 zdania ode mnie

Jak wiecie z imprezą nigdy nie było problemu - impreza do rana, głośna muzyka a nawet wrzaski i inne udziwnienia nie stanowiły problemu - czasami ktoś poprosił o spokój ale ogólnie na luzie - nie jedziemy pierwszy raz a szefostwo wie że jedziemy tam na imprezę a nie odmawiać różaniec.

Natomiast jak wychodzimy po za noclegownie lecz mimo wszystko jest to teren ośrodka i to teren z którego każdy może korzytsać (rodzinnie z dziećmi i.t.p) to chyba jakąś kulturę powinno się zachować i nie pokazywać z najgorszej strony reprezentując poziom rynsztokowy.

Jak też wszyscy wiemy była jeszcze jedna sytuacja w całej naszej styczności z tym ośrodkiem - dotyczyła ośka i umywalki, której też nie pochwalam natomiast nie będę się o niej rozpisywał gdyż naszczęście nie została ona nam przypisana ( w przeciwieństwie do sytuacji nad rzeką ) jakimś cudem naszczęście nikt nas nie złapał na gorącym uczynku i obyło się bez zarzutów i kar finansowych.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEJ KULTURAJNEJ IMPREZY

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA ORGANIZACYJNA

Jako że rok temu zachowanie co niektórych osób nad wodą zakończyło się skargą w ośrodku (niestety część osób odpoczywających nad rzeką było klientami ośrodka) i zapamiętali nas na tyle negatywnie że nawet kilka dni temu podczas ustalania szczegółów tegorocznego pobytu zostało mi to wypomniane przez szefową, jestem zmuszony prosić o kulturalne zachowanie - bo nie zamierzam po raz kolejny świecić oczami za innych.

Trochę to dziecinne żeby jadąc na imprezę w ekipi dorosłych osób trzeba było pisać i prosić o kulturalne zachowanie no ale trudno.

Osoby które znają siebie na tyle że nie potrafią sie normalnie zachować w publicznym miejscu mogą z ośrodka lub domku nie wychodzić - będzie bezpieczniej

Tyle oficjalnego info - teraz 2 zdania ode mnie

Jak wiecie z imprezą nigdy nie było problemu - impreza do rana, głośna muzyka a nawet wrzaski i inne udziwnienia nie stanowiły problemu - czasami ktoś poprosił o spokój ale ogólnie na luzie - nie jedziemy pierwszy raz a szefostwo wie że jedziemy tam na imprezę a nie odmawiać różaniec.

Natomiast jak wychodzimy po za noclegownie lecz mimo wszystko jest to teren ośrodka i to teren z którego każdy może korzytsać (rodzinnie z dziećmi i.t.p) to chyba jakąś kulturę powinno się zachować i nie pokazywać z najgorszej strony reprezentując poziom rynsztokowy.

aleś się czepił tego Kędziora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo imiennie się nie czepiam - ja tylko nie chce żeby mnie się imiennie czepiano - przez szefową ośrodka


Dajcie znać co z wyjazdem - czy się zgadujemy czy osobno

Ucho jak z tymi pasami - da się z tego prowizorkę siatki ogarnąć ?

jak piłki nie mam ani do siaty ani do nogi - ktoś musi zabrać

O ile są chętni do grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie czepianie się o rzekę jest niezrozumiałe bo to nie teren ośrodka - ale przyjmuję do wiadomości

mam osobiście iść przeprosić za zeszły rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwszą noc rezerwuje z keżorowom hehe

a przepytać Cie z boksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko pasuje, jak pojedziemy? nie mam pojęcia, nie wiem na jaką zmianę będę miał za tydzień więc wszystko stoi pod znakiem zapytania, jedynie co muszę napisać to z uwagi na stan zdrowia mojej Żony bierzemy łóżko na dole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko pasuje, jak pojedziemy? nie mam pojęcia, nie wiem na jaką zmianę będę miał za tydzień więc wszystko stoi pod znakiem zapytania, jedynie co muszę napisać to z uwagi na stan zdrowia mojej Żony bierzemy łóżko na dole :wink:

A co z twoją panią się dzieje coś nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko pasuje, jak pojedziemy? nie mam pojęcia, nie wiem na jaką zmianę będę miał za tydzień więc wszystko stoi pod znakiem zapytania, jedynie co muszę napisać to z uwagi na stan zdrowia mojej Żony bierzemy łóżko na dole :wink:

A co z twoją panią się dzieje coś nie tak?

Nic takiego się nie dzieje, brzuch Jej odstaje i nie może za bardzo chodzić więc nie wskazane fikać po schodach :)

W sumie to już 7.5 miesiąca :kox:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam łóżko na dole przyznawane w roku na rok odgórnie :decayed: Kędzior też :decayed:

tak więc Keżor - masz dwa pokoje na górze do dyspozycji, jak się powadzicie to możecie spać w osobnych sypialniach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze bo juz myślałem ze się coś pokielbasilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze bo juz myślałem ze się coś pokielbasilo

Myślę że nie będziemy musieli odbierać tam porodu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piłke do nogi mam zreszta kupowałem ją przed ostatnim Zatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...