Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba Ty, ja zator na trzeźwo planuje :)

jak zawsze :banan:

Opublikowano

Takie 3

ac84c7b99c7af2b3a311607951543de2.jpg

Naciapane z Z2

jak będziesz miał więcej takich po zatorze to 3 szt mogę wziąć jak by co

Opublikowano

Na razie mam Trzy to kazdy ci to pisali wezmą po jednej i tyle a jak bede miał to dam znac

Naciapane z Z2

Opublikowano

Ok

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano
  • Autor

może bym takie do garażu zakapował


chyba by się nadawały co

Opublikowano

Miron, jak robimy z wusztami ?

Opublikowano
  • Autor

na razie nic nie zamawiaj

Opublikowano

na razie nic nie zamawiaj

czyli będzie na grubo w tym roku :decayed:

Opublikowano

może bym takie do garażu zakapował

chyba by się nadawały co

...jaki mosz metraż tego "em" na auto?! Przykładowo...3x6, to styknom w zupełności 2 :)
Opublikowano

za 2 tygonie o tej porze zwycięzca już będzie spał co najmniej godzinę :grin:

o ile dobrze pamiętam to Pajda przyjebał gwoździa 20:45 ?

Opublikowano

za 2 tygonie o tej porze zwycięzca już będzie spał co najmniej godzinę :grin:

o ile dobrze pamiętam to Pajda przyjebał gwoździa 20:45 ?

za dwa i dwa dni :P
Opublikowano

może bym takie do garażu zakapował

chyba by się nadawały co

Jak w garazu będziesz miał podwieszany sufit i kasetony to rewelka a jak zwykły sufit to troche partyzantka ale da się... Zero wyglądu ale jasno będzie

Naciapane z Z2

Opublikowano

za 2 tygonie o tej porze zwycięzca już będzie spał co najmniej godzinę :grin:

o ile dobrze pamiętam to Pajda przyjebał gwoździa 20:45 ?

za dwa i dwa dni :P

no takt wydawało mi się, że wczoraj był piątek

to w takim razie napiszę tego posta jutro :grin:

Opublikowano

Cześć. Sprzedam dwa miejsca na Zator w cenie 200 zł. Ja zrezygnuję z powodu śmierci Babci....

Opublikowano

Cześć. Sprzedam dwa miejsca na Zator w cenie 200 zł. Ja zrezygnuję z powodu śmierci Babci....

Biorę ;)

Opublikowano
  • Autor

Seves daj cynka potem kogo ostatecznie mam wpisać jak się dogadacie i będziesz pewny kto jedzie jako ten drugi

Opublikowano

Miron zamiast mojej bo się wykazała pojedzie ze mną kuzyn

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Seves daj cynka potem kogo ostatecznie mam wpisać jak się dogadacie i będziesz pewny kto jedzie jako ten drugi

Na razie Tolek chce jechać - powiedziałem mu że 1miejsce kosztuje 250pln i jest chętny więc sie nie wygadajcie kto ile płacił :P

Oczywiście jeśli ktoś da więcej to zabiorę jego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miron zamiast mojej bo się wykazała pojedzie ze mną kuzyn

Naciapane z GT-N7105

ok - podaj imie

Seves daj cynka potem kogo ostatecznie mam wpisać jak się dogadacie i będziesz pewny kto jedzie jako ten drugi

Na razie Tolek chce jechać - powiedziałem mu że 1miejsce kosztuje 250pln i jest chętny więc sie nie wygadajcie kto ile płacił :P

Oczywiście jeśli ktoś da więcej to zabiorę jego :decayed:

ok - wpisuję tolka

Opublikowano

Miron zamiast mojej bo się wykazała pojedzie ze mną kuzyn

Naciapane z GT-N7105

ok - podaj imie

Seves daj cynka potem kogo ostatecznie mam wpisać jak się dogadacie i będziesz pewny kto jedzie jako ten drugi

Na razie Tolek chce jechać - powiedziałem mu że 1miejsce kosztuje 250pln i jest chętny więc sie nie wygadajcie kto ile płacił :P

Oczywiście jeśli ktoś da więcej to zabiorę jego :decayed:

ok - wpisuję tolka

Sebastian ( seba )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.