Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam tylko jak Tolek modli się do Griszy :decayed:

a ja w ogóle z griszą gadałem?

Nie, tylko klęczałeś :D

Opublikowano

Ja mam tylko jak Tolek modli się do Griszy :decayed:

a ja w ogóle z griszą gadałem?

Nie, tylko klęczałeś :D
Może Grisza dawał Ci rozgrzeszenie :-P
Opublikowano

Kędzior, dzieciak w necie pytaaaa...!

Opublikowano

Piękne chwile spędzone w Zatrze... :grin:

Opublikowano

Gdyby zator trwał 5 dni...

Opublikowano

...to 4 z nich by my chodzili nayyebani :grin:

...ale z drugiej strony jakie perspektywy pobicia rekordu :kox:

Opublikowano

I później drugie tyle wolnego na odwyk...

Opublikowano

Dzięki za wyjazd :D

:P

Opublikowano

Dzięki za wyjazd :D

:P

A ciebie trzymało aż do teraz [emoji39]
Opublikowano

:P

kur ja sie bez bicia przyznaje ze slabo na forum zagladam :/

ale widze ze nawet na zator slabo zagladam bo mnie na zadnej focie nie ma hahaha nawet Mario tak z balkonu fote strzelil ze mnie obcial :P

Opublikowano

Seves teraz całkiem poważnie...jak Ty masz na imię bo nie kojarzę, odkąd pamiętam to Seves, nawet w profilu masz Seves :decayed:

Opublikowano

Jak tu się foty dodaje? Nie da się z telefona? :o

Opublikowano

Panowie. Nie róbcie jaj. Zasada "Las Vegas" Koniec kropka

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Panowie. Nie róbcie jaj. Zasada "Las Vegas" Koniec kropka

:buziak:

Opublikowano

Kilka foto

żarełko z grilla :kox:

201606112_sqxerqr.jpg

201606111_sqxerqw.jpg

201606121_sqxerqa.jpg

201606102_sqxerqq.jpg

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Ale piękne fotki :D

Na następnym ZATORZE nie piję. Przyjadę tylko zjeść ZALEGŁEGO GRILA :polew:




robił Nam Makłowicz

aSZ to tomaszstn :wink:

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

No to może ja też coś dodam [emoji41]

259b2c91013f9d36530a68eb0a326328.jpg

dfb1afbf54f533c27b8b4919d304ac35.jpg

79d8405b8bb14163800779a4cb706824.jpg

966121dacaf826e0b25153edaa63d758.jpg

I to by było na tyle, resztę dla waszwgo dobra odpuszczę [emoji6]

Opublikowano

Ale piękne fotki :D

Na następnym ZATORZE nie piję. Przyjadę tylko zjeść ZALEGŁEGO GRILA :polew:

robił Nam Makłowicz

aSZ to tomaszstn :wink:
Ale ty jadłes grila w piątek

Naciapane z GT-N7105

No to może ja też coś dodam [emoji41]

259b2c91013f9d36530a68eb0a326328.jpg

dfb1afbf54f533c27b8b4919d304ac35.jpg

79d8405b8bb14163800779a4cb706824.jpg

966121dacaf826e0b25153edaa63d758.jpg

I to by było na tyle, resztę dla waszwgo dobra odpuszczę [emoji6]

Nie ma to jak bohater drugiego planu zdjęcia nr 3

Naciapane z GT-N7105

Edytowane przez walada1987

Opublikowano

79d8405b8bb14163800779a4cb706824.jpg
czy to jedyne "stojące" zdjęcie Senseja ? :D

79d8405b8bb14163800779a4cb706824.jpg

czy to jedyne "stojące" zdjęcie Senseja? :lol:

Opublikowano

79d8405b8bb14163800779a4cb706824.jpg

czy to jedyne "stojące" zdjęcie Senseja ? :D

79d8405b8bb14163800779a4cb706824.jpg

czy to jedyne "stojące" zdjęcie Senseja? :lol:

aLE oLE całkiem fajowe to zdjęcie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.