Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieoryginalne radio.


karaluch8

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz radio GAMMA. Chcę zmienić ze względu, że już mnie szlak trafia słuchając muzyki przez kasetę. Co muszę kupić? http://allegro.pl/ramka-do-radia-kostka-iso-audi-a4-b5-antena-klucze-i5517145163.htmlTo? Podłączał i wszystko działa. Dodam że to avant, tylne głośniki aktywne, z suboferem. Wystarczy to i będzie chaziać?


A bez systemu BOSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinno banglać. U mnie był problem bo radio sie resetowało przy każdym odpaleniu samochodu, pomogło zamienić na krzyż przewody na kostce ISO? Ten czerwony z żółtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić adapter żeby działały Ci tylne głośniki i sub.

Np. Cos takiego

http://allegro.pl/tylne-glosniki-subwoofer-modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-i5652232041.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to zrobić bez emulatora tylko trzeba wiedzieć jak podpiąć kable przy kostce. Dużo cudowania. Mam tak u siebie zrobione bo nie miałem pojęcia że istnieje cos takiego jak specjalny emulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd taka rozbieżność w waszych wypowiedziach? Więc mam rozumieć, kupuję ten Ala emulator podlaczam i gra all? I będzie różnica w dźwięku między org radiem A nieoryginalnym? Chodzi mi o jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem da sie pocudować żeby działało bez ale najprościej jest kupić taki adapter. Co do jakości to kiedyś kupiłem taki najtańszy owinięty taśmą

7f9ae5bfd2fff7d65480036afcaa48a1.jpg

To było słychać lekkie szumy/zakłócenia. kupiłem drugi taki jak wysłałem ci wcześniej i jest git. Zwróć tylko uwage jaki kupujesz bo do nagłośnienia nokia jest inny adapter niż do bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose nie mam. Wiem ze muszę kupić ten bez bose. To zamówię ten z linku i zobaczymy.

To jest p&p. Podlaczam i działa? Jedynie możliwe że kabelek od podtrzymania będzie do zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest

Ewentualnie bedziesz potrzebował jeszcze separator do anteny jeśli masz oryginał ze wzmacniaczem

Edytowane przez Romeck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O separatorze wiem. Ogólnie nie miałem anteny ze wzmacniaczem bo się polamala. Ostatnio kupiłem oryginał i zbiera ładnie. A jak z zaslepkami do radia? Do b5 sa tylko te boczne? Taka nie podejdzie? http://www.bartex-caraudio.pl/images/RamkiRedukcje/AudiA3-572200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy takiej nie widziałem. Ale jeśli chodzi o te boczne to pamiętaj że do przed i polifta sa inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić zmieniarkę cyfrową np yatour? Niż bawić sie w jakieś moduły, emulatory i inne gówienka. Do tego jest oryginalne radio, a nie jakaś dyskoteka na konsoli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić zmieniarkę cyfrową np yatour? Niż bawić sie w jakieś moduły, emulatory i inne gówienka. Do tego jest oryginalne radio, a nie jakaś dyskoteka na konsoli ;)

Tak? To ja chcę to zobaczyć, jak podłączasz cyfrową zmieniarkę, do radia GAMMA. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie zagłębiałem sie w to czy można zmieniarkę do gammy podłączyć. W takim razie jeśli uważasz, iż nie można to zmieniłbym radio na oryginalne, z którym można podłączyć ów zmieniarkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie zagłębiałem sie w to czy można zmieniarkę do gammy podłączyć. W takim razie jeśli uważasz, iż nie można to zmieniłbym radio na oryginalne, z którym można podłączyć ów zmieniarkę :)

Myślałem o tym. Lecz chcę unowocześnić trochę audiolkę, i celuje coś z funkcją BT.

edit:

Zrobiłem fotki kabli https://zapodaj.net/images/611073d81c7b9.jpg

Jak widać jest jedna żółta wtyczka. Wiadomo po odlaczeniu nie działa tyl. Po za tym za radiem jest jedna wtyczka, do niczego nie podłączona. Od czego to?https://zapodaj.net/images/ff706f4fefdc0.jpg

edit2;

Podłączyłem radyjko do testu. I wiadomo, tył nie gra bez adaptera. Ale budzi we mnie wątpliwośc jedna rzecz. Chodzi o to że radio działa nawet bez kluczyka. Czy kable w radiu trzeba było by przepiąć czy co? Na gammie wiadomo, wszystko chazia.

Edit3 xd

Problem już rozwiazalem. Pamięć trzyma, gaśnie po wyciągnięciu kluczyka. Tylko ten adapter kupic. A z anteną to jak to? Wystarczy sam separator? Bo w antenie mam wzmacniacz. I 2 kabelki do tego wzmacniacza. Jeden antenowy A drugi pojawia się 12v po włączeniu radia. Będzie to działać jak separator będzie?

Edytowane przez karaluch8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...