Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

No tak to bywa z motorkami , ja też żałuje że nie kupiłem 3.0d tylko 2.0d bo czegoś mi brakuje no ale już z2 lata mija i pora na jakieś zmiany , myślę o A8 4.2 po 2002r , tam już chyba nic nie będzie potrzebne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez mialem takie pomysly,redukcja wagi,elektryczne turbo,chipy z ebaya, :no: gdzies tam z poczatku wyczytalem,ze trzeba polubic furke taka,jaka jest-i tez sie z tym zgadzam,

ja poznalem moje auto dobrze,wiem co potrafi ,a gdzie lepiej nie startowac,bo potem cos kluje w klate (ambicja niespelnionego zadania),jak mnie po tym jak jakas Mazda 323 -nie wiem jaki motor-uciekala mi na kazdej prostej,a ja zblizalem sie do niej tylko dlatego,ze opoznialem chamowanie,trzeba popatrzec z innej strony-to nie sa motorki wyscigowe,tym sie jezdzi do sklepu,albo z dziecmi na plaze,do tego auta nie montujesz spojlerow i zbajerowanych dodatkow,takie auto wyglada lepiej bez tego wszystkiego,a jak wtedy ktos pochwali je-odczujesz satysfakcje

i powiesz-moje 1,8 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , ma nas dowieść bezpiecznie a nie na adrenalinie bo zapas mocy i niutków motywuje do wariastwa ale to już zostawmy innym tjuningowcom najlepiej na specjalnych zawodach a nie w rzeczywistości zwłąszcza na naszych pseudodrogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakbym miał 1,8 zwykłe to kupił bym sE angola 1,8 T i przełozył silniki ... reszte sprzedał i jak wyszly by koszta? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...