Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wtryski 216


Majkeltaker

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/wtryski-wzm-1-9-tdi-0-216-mm-216-promocja-komplet-i6113931173.html

Zna ktoś może tego sprzedającego? warto kupić te wtryski od niego?


dodatkowo powiedzcie mi co może być przyczyną czegoś takiego: jadę dziś do wrocławia tak 140-150 km/h i czasem przy odjęciu gazu tak prze 1-2 sekundy mi coś szarpało/ trzęsło. co może być przyczyną? dodam że pojawiało się to od czasu do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedaży częsci a4 b5 wtryski ma na sprzedaż bigu888, niestety nie wiem na jakich końcówkach.

Jeden forumowicz ma od niego 216, silnik po chipie i nie narzeka, jak dobrze poszukasz to znajdziesz ten temat.

Kiedyś pisaliśmy na ten temat, dlaczego nie brałeś wtrysków od cowboya z forum vw golf?

Cena nieco wyższa ale pewny pomiarz i stary wyga w tym temacie.

Teraz cowboy wypiął się na robienie wtrysków, bo wykładał swój hajs na kupno korpusów i końcówek a ludzie którzy zamawiali u niego nie odzywali się i zostawał z wtryskami za które wykładał kase.

Facet pomagał ludziom jak mógł i tak mu się odwdzięczali... jak coś się u kogoś zamawia to wywiązujemy się z umowy, ale ludziska są jacy są :/

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowe216 to Muszka. Ja u niego kupowałem FIRAD 1,5 roku temu i wszystko Ok bez zastrzeżeń.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem od cowboya bo wyskoczyło mi turbo do regeneracji. Teraz rozglądam się za wtryskami by mieć pole do podnoszenia momentu. WIęc myślę że wezmę od muszki. A co z tym szarpaniem po odpuszczeniu gazu? Bo nie mam pomysłu... sprzęgło, wtryski, przepływka, poduszki?


co do tego szarpania ktoś mi powiedział że to może być jakaś sprężyna która po zwolnieniu pedału gazu powinna powoli się zwalniać(a z racji wieku utraciła tą zdolność) sprężyna znajduje się albo gdzieś w okolicy hamulca albo może być w okolicy pompy paliwa. Ktoś może się coś orientuje na temat tej sprężyny? Gdzie ona jest itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...